WhatsApp üzerinden gelen yabancı numaralı mesajlar

İyi akşamlar hocam aynı şeyi yaşıyorum iki gündür Pakistan'dan ve Hindistan'dan taciz WhatsApp mesajları ve aramalar alıyorum acaba sorunu nasıl çözdünüz yardımcı olursanız sevinirim. @sweiss

Hocam öncelikle.

İyi akşamlar hocam aynı şeyi yaşıyorum iki gündür Pakistan'dan ve Hindistan'dan taciz WhatsApp mesajları ve aramalar alıyorum acaba sorunu nasıl çözdünüz yardımcı olursanız sevinirim. @sweiss

Hocam öncelikle rahat olun, sizinle uğraşıyorlardır wp profilinizi gizliye çekin (diğer bilgileride dahil) ve gelen numaraları direkmen ebgelleyin.

Aynı durumun bir benzeri arkadaşımın başına geldi. Gece 4'te Ahmet Kaya profil fotoğraflı birisi yabancı numarayla görüntülü arıyordu.

Gerçekten değişik bir olay yaşıyorum.
Numaram Pakistan'da eskort numarası olarak falan mı paylaşıldı, hiç bilmiyorum. Pakistan alan kodu 4 tane numara WhatsApp'dan mesaj yolladı. Hepsi ise arkadaş olmak istediklerini söylüyor. Sonra da sapık gibi durmadan görüntülü arıyorlar. Sizce bu insanlar numarama nasıl ulaştı böyle? Örnek;

Eki Görüntüle 999219
Eki Görüntüle 999218

Hocam seninde gönlün var sanki arkadaşlık teklif etmişsin engelle geç direk 🤣

Banada cumartesi günü sapık video yolladı moğolistan numarasıydı engelledim öyle sapık şeylerede bakmıyorum nasıl buluyorlar numaramı öncedende rus numaradanda sapık video gelmişti.

Gerçekten değişik bir olay yaşıyorum.
Numaram Pakistan'da eskort numarası olarak falan mı paylaşıldı, hiç bilmiyorum. Pakistan alan kodu 4 tane numara WhatsApp'dan mesaj yolladı. Hepsi ise arkadaş olmak istediklerini söylüyor. Sonra da sapık gibi durmadan görüntülü arıyorlar. Sizce bu insanlar numarama nasıl ulaştı böyle? Örnek;

Eki Görüntüle 999219
Eki Görüntüle 999218
Öncelikle Pakilerin kardeşimiz olduğunu düşünmüyorum :) , ancak numaran belli yerlerde yayılmış olabilir :D

Geri
Yukarı