WhatsApp üzerinden yabancı numaradan sesli mesaj geldi

concerta

Kilopat
Makaleler
11
Arkadaşlar, bu numaralar dolandırıcı orasını biliyorum ama 2 gün önce yabancı bir numara bana ses kaydı attı. Genç yaşlarda bir kadın sesiydi iyi akşamlar diye ses kaydı attı bana. Sorum şu bu dolandırıcı numaralar Türk mü? Bu numaraları nasıl kullanıyorlar? Veya fake numara alıp mı yapıyorlar bunu merak ediyorum.

Arkadaşlar, bu numaralar dolandırıcı orasını biliyorum ama 2 gün önce yabancı bir numara bana ses kaydı attı. Genç yaşlarda bir kadın sesiydi iyi akşamlar diye ses kaydı attı bana. Sorum şu bu dolandırıcı numaralar Türk mü? Bu numaraları nasıl kullanıyorlar? Veya fake numara alıp mı yapıyorlar bunu merak ediyorum.

Random numaralara mesaj atıyorlar hocam, şahsen fake numara olduğunu düşünüyorum ben olsam dolandırıcılık yapacağım numarayı fake kullanırdım.

Banada geliyor dalga geçiyorum

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-01-30-22-02-35-311_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2024-01-30-22-02-35-311_com.whatsapp.jpg
    111,4 KB · Görüntüleme: 35
Hocam bu şekilde dalga geçerseniz bide sonda parayı nerden alıyoz abla derseniz yazmıyor birdaha
Google asistanı ve canım diyor canım dediği yerde potu kırmış zaten bir google çalışanı kimseye canım diye ifade kullanmaz ne kadar acemi bir dolandırıcı bu ya. :D

Geri
Yukarı