Whatsapp yurt dışından gelen aramalar yüzünden güvenliksiz mi?

Hangi operatörden numara aldiniz hocam? Ve başı kaç ile başlıyor bende degistirecegim.
Bimcell 0554 aldım, arayan olmadı. 0516 ve 0561 olursa garanti olarak sıfırdır. Yeni açıldı çünkü bunlar. Bu arada E Devlet açığı devam ediyor. Yeni verileri de belli aralıklarla datalara ekliyorlar. Onun içinse belli bir süre kafan rahat olur ama yeni numaranın dataya yazılmayacağı garanti değil.
0561'i buradan alabilirsin. Buradan alıp başka operatöre geçme var mı bilmiyorum.

BİMCELL 0554 aldım, arayan olmadı. 0516 ve 0561 olursa garanti olarak sıfırdır. Yeni açıldı çünkü bunlar. Bu arada e-Devlet açığı devam ediyor. Yeni verileri de belli aralıklarla datalara ekliyorlar. Onun içinse belli bir süre kafan rahat olur ama yeni numaranın dataya yazılmayacağı garanti değil.
0561'i buradan alabilirsin. Buradan alıp başka operatöre geçme var mı bilmiyorum.

Yeni hat almak için illa faturali secmek gerekiyor. Ve 561'li numaralar çıkmıyor.

Yeni hat almak için illa faturali secmek gerekiyor. Ve 561'li numaralar çıkmıyor.
Ben hat değiştirmeden aldım. Müşteri hizmetlerinden numara değişmek istiyorum deyin. Bayiye gidince bana da hat almam söylendi. Ama müşteri temsilcisini arayarak 25 lira bedelle hallettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı