WhatsApp'a Birden Fazla Hesap Girme Özelliği Geldi

Crownguard

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
3
WhatsApp'a tek cihazda birden fazla hesap girme özelliği geldi. Mevcut sürümüm 2.23.22.10 ve görseldeki şekilde yeni hesap ekleyebiliyorum.
1698059246798.png
Bir hesabı birden fazla cihaza eklemek isterseniz de numara girme yerinde sağ üst köşedeki üç noktadan "İkincil cihaz olarak bağlayın" seçeneğini kullanarak QR kod ile giriş yapabilirsiniz. Windows uygulaması için henüz böyle bir şeye rastlamadım.
1698059346247.png

Android için APK [Aptoide'den]: com.whatsapp_v232210001.apk

Kaynak: WhatsApp will now let users log into two accounts simultaneously | TechCrunch

Son düzenleme:
Geçen ay aktif kullanmaya başladığımı hatırlıyorum, yeni bir özellik mi? Bana beta amaçlımı erken geldi.
Betadadır büyük ihtimal. Zira yeni arayüzü de aylardır kullanmamıza rağmen o da resmi olarak çıkışını yakın zamanda yaptı, çok olmadı.

Son düzenleme:
Çoğunlukla ilk iOS'a ekliyorlardı diye hatırlıyorum. Ben de birazdan bakarım.
Aslında ilk başta Android Beta kullanıcıları bolca görür yeni özellikleri. Hem Play Store'da beta kullanıcıları hem de bazı uygulama mağazalarına upload edilmiş beta uygulamalarını kullananlar olduğu için Android kısmında daha çok kullanıcı yeni özelliklere erişiyor.

Hatta şöyle diyeyim, ben bu versiyonu Google Play Store'dan değil Aptoide'den indirdim.

Aslında Android cihazdan IOS cihaza geçiş yaparken (ya da tam tersi) Whatsapp mesajları kaybolabiliyordu. Bu sayede buna engel olunabilir gibi düşünüyorum. Bence güzel bir özellik olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı