Epic Devrim Yaptı: Alışveriş Sepeti Özelliği Geldi!

2021 yılının sonuna geldiğimiz bu günlerde oyun dünyasını sarsan bir gelişme yaşandı! Hiçbir zaman oynamaya vakit bulamayacağım halde kütüphaneme eklemekten kendimi alıkoyamadığım ücretsiz oyunları ile gönlümüzde taht kuran Epic Games, mağazasına sepet özelliği getirdi. Aslında hiç gerek olmayan ve kullanıcılar tarafından da talep edilmeyen bu özellik neden eklendi bilmiyoruz ama devrim gibi bu özellik için Epic Games Store'a teşekkürü borç biliyoruz.

1639076455626.png

1639076653679.png

1639076702106.png

Bu gelişmeden sonra oyun dünyasında kartların yeniden dağıtılacağı söyleniyor. Gabe Newell, Valve ekibini geceyarısı acil toplantı başlığı ile ofise çağırmış...

Geçen gün GTA V gireyim dedim Epic açılana kadar canım sıkıldı..

Şu an yola çıktım, denizde yüzerken yazıyorum. Yakın zamanda Epic'in North Carolina ofisine varacağım gibi duruyor. Varana kadar bir elimle yüzüp diğer iki elimle de bu devrimi alkışlayacağım. Varınca da Epic ofisindeki herkesi anlından öpeceğim. Mesajı olan varsa söylesin varınca ileteyim.

Şu an yola çıktım, denizde yüzerken yazıyorum. Yakın zamanda Epic'in North Carolina ofisine varacağım gibi duruyor. Varana kadar bir elimle yüzüp diğer iki elimle de bu devrimi alkışlayacağım. Varınca da Epic ofisindeki herkesi anlından öpeceğim. Mesajı olan varsa söylesin varınca ileteyim.
Lütfen daha hızlı açılsın.

Eğer kuponlar bu özellikle beraber kullanılıyorsa müthiş, 20 TL'ye birçok oyun alınır.

Geri
Yukarı