WhatsApp'dan +1'li numaradan mesaj geldi

Gece gece korkutma beni usta TikTok'ta hep görüyordum böyle numaralardan milleti dolandırıyolardı diye onlardan degilmi bu.

Usta peki ne gibi bilgileri bulabilirler.
Her şeyi

Gece gece korkutma beni usta TikTok'ta hep görüyordum böyle numaralardan milleti dolandırıyolardı diye onlardan degilmi bu.

Usta peki ne gibi bilgileri bulabilirler.

Kanka her şeyini bulurlar seri nona kadar ama çok bir şey yapamazlar T.C. no ile çok bir şey olmuyor artık.

Getcontact kullanmayın bilgileriniz sızar rehberimiz herkese açık olur.

Ailede sadece ben birkaç kere kullandım ve ilkte babama böyle arama geldi sonra bana ve en son anneme ama bu o uygulamadan olan bir şey değil bence normalde oradan yazan kişiler merhaba ile konuşmaya basliyor bu selamünaleyküm ile başlamış ve hepsi profil koyuyor ama bu koymamış.

Her şeyi.

Kanka her şeyini bulurlar seri nona kadar ama çok bir şey yapamazlar T.C. No ile çok bir şey olmuyor artık.

Onların hepsi panelde oluyor değil mi benim Ark'ta vardı bende de vardı bir ara fazla kullanmadim tek merak ettiğim hesaplar falan çalınır mi?

Ailede sadece ben birkaç kere kullandım ve ilkte babama böyle arama geldi sonra bana ve en son anneme ama bu o uygulamadan olan bir şey değil bence normalde oradan yazan kişiler merhaba ile konuşmaya basliyor bu selamünaleyküm ile başlamış ve hepsi profil koyuyor ama bu koymamış.

Onların hepsi panelde oluyor değil mi benim Ark'ta vardı bende de vardı bir ara fazla kullanmadim tek merak ettiğim hesaplar falan çalınır mi?

Hocam bu konuya son mesajım bence konuyu kapatın her şeyi açiklayacagim, simdi annen bir linke girmiş ve IP adresi çalınmış, çalındığı için çalan kişi önce annenizin telefon numarasını sonra T.C. kimliğini sonra bütün bilgilerini "panel" adı verilen yasal olmayan bir şey üzerinden bulmuş. Şimdi şunları yapın, yapabiliyorsanız modeminizi resetleyin, bütün şifrelerinizi değiştirin, iki adımlı doğrulama ekleyin, harici yapabiliyorsanız en önereceğim şey telefon numaranızı değişmenizdir.

Hocam bu konuya son mesajım bence konuyu kapatın her şeyi açiklayacagim, simdi annen bir linke girmiş ve IP adresi çalınmış, çalındığı için çalan kişi önce annenizin telefon numarasını sonra T.C. Kimliğini sonra bütün bilgilerini "panel" adı verilen yasal olmayan bir şey üzerinden bulmuş. Şimdi şunları yapın, yapabiliyorsanız modeminizi resetleyin, bütün şifrelerinizi değiştirin, iki adımlı doğrulama ekleyin, harici yapabiliyorsanız en önereceğim şey telefon numaranızı değişmenizdir.

Modem resetlemeyi deneyeceğim digerlerini de yapacağım ama numarasını degistirmez büyük ihtimalle.

Geri
Yukarı