WhatsApp'dan arayan numara kim?

alperus2011

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar telefonuma sabahtandır hiç bakmamıştım bir bakayım dedim +255 adlı numara WhatsApp'dan sesli aramış beni, kim bu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar telefonuma sabahtandır hiç bakmamıştım bir bakayım dedim +255 adlı numara WhatsApp'dan sesli aramış beni, kim bu?

Hocam ben size beni +90'lı bir numara aradı kim bu desem nasıl cevap verirsiniz :D. Kim olduğunu bilemeyiz ama Spam'dır muhtemelen.

Devlet kurumlarımız da dahil olmak üzere neredeyse tüm Türk mobil uygulamaları kişisel verilerimizi çaldırdığı(muhtemelen sattığı) için arayan Arap dostçuklarımızdan biridir.

Herkese dadandı böyle yabancı numaralar. Engelle ve şikayet et seneçeklerini kullan. Bu da benden örnek olsun.

IMG_20230826_144323.jpg

Dolandırıcılar oluyor genelde. Telefon numaranızı illegal yollardan alıyorlar. Bazen mesaj yoluyla sahte iş teklifi de yapabiliyorlar, aldırış etmeyin yeterli. Kapatmak da mümkün YouTube'da videoları var.

T.C. Kimlik, adres ve doğum bilgilerimiz gibi özel şeyler bile internette kol gezerken bunların normal olduğunu düşünüyorum. Engelleyin geçin.

Yeni konular

Geri
Yukarı