WhatsApp'ta "giriş yapmak için resmi WhatsApp uygulamasına sahip olmanız gerekir" hatası

whoisqrx

Decapat
Yaklaşık 1 saat önce iPhone telefonumda WhatsApp uygulamasından kendi kendine çıkış yapıldı ve tekrar giriş yapmayı denediğimde "giriş yapmak için resmi WhatsApp uygulamasına sahip olmanız gerekir" hatası karşımda belirdi. Farklı bir cihazda daha giriş yapmayı denedim ancak yine aynı hatayı aldım daha önce yaşayan bu durum hakkında bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung A54 bende var. Fouad whatsapp kullanıyordum bugüne kadar.bugun whatsap hesabımdan çıkış yapıldı. Giris yapmak icin resmi whatsap uygulamasına sahip olmanız gerekiyor hatasi aldim. Nasıl düzeltirim

Hocam dün itibariyle bi arkadaşımın cihazından bu uyarıyı aldık. Başka cihazlarda bu uyarıyı almıyor. ayrıca bu cihaza önceden takılı olan hatta da bu uyarı çıkmıyor. Cihazın en spesifik özelliği imei çakılı bi telefon olması. sorun bunla ilgili olabilir. biz de henüz bi çözüm bulamadık.

Hocam dün itibariyle bi arkadaşımın cihazından bu uyarıyı aldık. Başka cihazlarda bu uyarıyı almıyor. ayrıca bu cihaza önceden takılı olan hatta da bu uyarı çıkmıyor. Cihazın en spesifik özelliği imei çakılı bi telefon olması. sorun bunla ilgili olabilir. biz de henüz bi çözüm bulamadık.
Cihazim iPhone 12 hocam imei ile alakalı olsaydı bende yaşanmazdı diye düşünüyorum ancak 3 gün sonra geri giriş yapabildim. Beklemekte fayda var diye düşünüyorum.

Samsung A54 bende var. Fouad WhatsApp kullanıyordum bugüne kadar. Bugün WhatsApp hesabımdan çıkış yapıldı. Giris yapmak icin resmi WhatsApp uygulamasına sahip olmanız gerekiyor hatasi aldim. Nasıl düzeltirim?

Muhtemelen fouad WhatsApp ile alakalıdır hocam 1 hafta falan bekleyin belki açılır açılmazsa tek çaresi yeni numara gibi görünüyor bir çözümü yok çünkü bizim tarafımızdan yapılabilecek.

Geri
Yukarı