WhatsApp "giriş yapmak için resmi WhatsApp uygulamasına sahip olmanız gerekir" hatası

Zaten modlu WhatsApp'ları engellemek için yapılmış bir uygulama bu. WhatsApp resmi olmayan modlu ve APK'lı uygulamaları engelliyor. Tabii asıl amaç gms olmayan cihazları engellemek bence ama.
Hocam merhaba bende de aynı sıkıntı var telefonum Huawei microg kuramadım Google hesabına girince hata veriyor acaba yardımcı olurmusunuz

Hocam merhaba bende de aynı sıkıntı var telefonum Huawei microg kuramadım Google hesabına girince hata veriyor acaba yardımcı olurmusunuz
hocam ben tabletime whatsapp kurdum ve yedeklerimi aktararak giriş yaptım. telefonumu ikinci hesap olarak bağladım. iki cihazıda aktif kullandığımdan benim için normale göre çok daha iyi oldu. farklı bir cihazınız varsa öyle yapabilirsiniz tek husus 14 günde bir diğer cihazınızda bir kere de olsa whatsappa girmek. microg kurduğumda bendede aynı şekilde google hesabı eklenmedi ama izlediğim videoda hesap eklenmesede gms var diye görünür deniyordu. ben öyle fazla kullanmadan kaldırıp dediğim işlemi yaptım. sadece youtube revanced için microg kurulu.

Yeni konular

Geri
Yukarı