WhatsApp'tan arayan +91'li numara nedir?

Swordyyx

Decapat
Daha fazla  
Hocalarım merhaba. Demin profil fotoğrafında bir oğlan bulunan hint numarası beni aradı. Bu nedir, neyin nesidir açıklarsanız sevinirim.

Engelleyin hocam. Son bir haftadır Türkiye genelinde herkesi arıyorlar. Çok az bir kısmı öylesine sohbet etmek isteyen yabancılar olurken büyük bir çoğunluğu dolandırıcı oluyor.

Hocalarım merhaba. Demin profil fotoğrafında bir oğlan bulunan hint numarası beni aradı. Bu nedir, neyin nesidir açıklarsanız sevinirim.

Benim bildiğim yanlış olmasın onlar bot öylesine yazıyorlar Türkiye'nin büyük çoğunluğuna oluyor hocam geçen gün beni Çin'den aradılar :D

Bilgilerimiz peynir ekmek gibi satıldı. O kadar yemeksepeti olayları falan oldu. Ne olmasını bekliyordunuz?

Galiba aynı numara annemi aradı :D
Böyle durumlar pek bana denk gelmiyor. Arkadaşımıda Mali'den arayan oldu.
Hocam bu mu?

Engelleyin hocam. Son bir haftadır Türkiye genelinde herkesi arıyorlar. Çok az bir kısmı öylesine sohbet etmek isteyen yabancılar olurken büyük birçoğunluğu dolandırıcı oluyor.

Hocam yalnızım vallahi arasam mı WhatsApp zaten :D

Dosya Ekleri

• IMG_20230727_214154.jpg
    IMG_20230727_214154.jpg
    56,3 KB · Görüntüleme: 29
Hindistanli bir mahlukat kendisi :D
Bir aramadiklari ben kaldım galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı