WhatsApp'tan arayan yabancı numaralar cevaplanırsa bir şey olur mu?

SaBenMert

Centipat
Daha fazla  
Selam, gecenlerde yabanci bir numaradan mesaj geldi. Ise alim asistani oldugundan bahsetti. Tabii inanmadim biraz dalga gecip engelledim ama goruntulu aramaya devam etti. Acarsam bir sıkıntı olur mu ve bunlar kim? Cevaplarsaniz sevinirim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230805_172258_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20230805_172258_WhatsApp.jpg
    87,5 KB · Görüntüleme: 251
Size gönderdikleri video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoyu açıp bağlantısına bakabilirsiniz, aynısı.

Selam, gecenlerde yabanci bir numaradan mesaj geldi. Ise alim asistani oldugundan bahsetti. Tabii inanmadim biraz dalga gecip engelledim ama goruntulu aramaya devam etti. Acarsam bir sıkıntı olur mu ve bunlar kim? Cevaplarsaniz sevinirim.

Açarsan yüzünü gösterme ne olur ne olmaz açsan ne olabilir ki numaranı almışlar zaten arkadaşın olabilir belki trol.

Bir bana denk gelemediler. Bir güzel basacağım küfürü.

Size gönderdikleri video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoyu açıp bağlantısına bakabilirsiniz, aynısı.
Tesekkurler peki neden böyle bir sey istiyor ve neden cehenneme git yaziyor?

Açarsan yüzünü gösterme ne olur ne olmaz açsan ne olabilir ki numaranı almışlar zaten arkadaşın olabilir belki trol.
troll degil bu aralar herkesin basina geliyor. Arkadas da olamaz mesajlar otomatik ve numara baska ulkeden.

Yeni konular

Geri
Yukarı