WhatsApp'tan ban yemek

mangirmemed

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, yakın arkadaşlarımla oluşturduğumuz gruba hoş olmayan bir sticker gönderdim. Arkadaşım da bana şaka yapmak için benim mesajımı uygulamadan şikayet etmiş ve anında hesabım ban yedi. Şu an hesabım inceleme aşamasında. Açılmazsa çözümün numara değiştirmek olduğundan haberim var. Ancak bu sene üniversite sınavına hazırlandığım için numaramı değiştirirsem sınav kayıt belgemdeki numaramla mevcut numaram eşleşmeyecek. Bu yüzden numaramı değiştirmeden başvurabileceğim çözüm yolları varsa aydınlatırsanız sevinirim. (WhatsApp üzerinden detayları yetkililerle paylaştım.)

Merhaba, yakın arkadaşlarımla oluşturduğumuz gruba hoş olmayan bir sticker gönderdim. Arkadaşım da bana şaka yapmak için benim mesajımı uygulamadan şikayet etmiş ve anında hesabım ban yedi. Şu an hesabım inceleme aşamasında. Açılmazsa çözümün numara değiştirmek olduğundan haberim var. Ancak bu sene üniversite sınavına hazırlandığım için numaramı değiştirirsem sınav kayıt belgemdeki numaramla mevcut numaram eşleşmeyecek. Bu yüzden numaramı değiştirmeden başvurabileceğim çözüm yolları varsa aydınlatırsanız sevinirim. (WhatsApp üzerinden detayları yetkililerle paylaştım.)
Instagramda da aynısını yaşamıştım, yazılmaması gereken bir şeyi yazmıştım ve arkadaşımda şaka amaçlı şikayet etmişti ama hesap gitmişti. Sonra açıldı, böyle şeyler için kalıcı ban uygulamıyorlar genelde.

"Arkadaşınız şikayetini geri çekemez mi?" veya "Arkadaşınız Whatsapp a yanlış şikayet olduğunu bildirmek için görüşemez mi?". Sosyal medya banları hakkında çok bir bilgim yok. Müşteri hizmetleri vs. varsa arkadaşınızla birlikte onlara danışın.

Whatsapp hesabı çok kapattım, mail ile whatsapp'a mail gonderin telefonunuzun calindigina dair sonra gelen maillere numaranizi ekleyerek gonderin acilir.

Arkadaşınız şikayetini geri çekemez mi? veya Arkadaşınız Whatsapp a yanlış şikayet olduğunu bildirmek için görüşemez mi?
Cekemez.

Instagramda da aynısını yaşamıştım, yazılmaması gereken bir şeyi yazmıştım ve arkadaşımda şaka amaçlı şikayet etmişti ama hesap gitmişti. Sonra açıldı, böyle şeyler için kalıcı ban uygulamıyorlar genelde.
Onlar basit şeyler en fazla 38 formu atarsınız açılır hesabım 10 kere rahat kapanmıstır robot dogrulaması atip forum gondererek 7 dakikaa acabilirsiniz :).

Mail göndermeyi denedim ama artık ban açma taleplerini mailden kontrol etmiyorlarmış, uygulamadan yazmam gerekliymiş. Uygulamadan da yardım talebinde bulundum zaten. Ancak 6 saattir geri dönüş alamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı