Whatsapp'tan Mesajlari Alma

worlodr98

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaslar.
Telefonumun bir süre önce ekranı görüntü vermemeye basladı. Ekran tamamen siyah ama dokunmatiğini filan kullanabiliyorum şifremi girip ekranı acabılıyorum ama görüntü yok. Ben de gidip telefoncuya gosterınce 350 TL gibi bir fiyat çıkardı, benım de telefon biraz eski oldugu ıcın gidip yeni telefon aldım ben de.
Google Drive'da son Whatsapp mesaj yedeği 16 Mayısta alınmıs, yaklasık 30 gundur Whatsapptan mesajlar gelmeye de devam ediyor ve ben göremiyorum, yeni telefona aktarmam lazım ama nasıl yaparım tam olarak bilemiyorum. Ekranı acamadıgım ıcın kullanıp yedek de alamıyorum, yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonu bilgisayara bağlayınca verilere erişebiliyor musunuz? Eğer cevabınız evetse whatsapp->database klasörünün içindekileri kopyalayıp kendi telefonunuzda aynı yere yapıştırıp (ayrıca whatsapp kurulumunu tekrar yapmanız lazım) sizden numara istedikten sonra mesajların tekrar yüklenir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı