WhatsApp'te mesajlar görülene kadar nasıl tek tikte tutulur?

albinocemyilmaz

Decapat
WhatsApp'a girmediğim sürece internetim kapalıymış gibi gelen mesajların iletilmemesini, tek tik kalmasını istiyorum ama bu esnada internetim ve telefonum açık olacak. Bunu nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nereden indirebilirim?
Telefonunuz nedir? Uygulamanın internet erişimini kapatabilirsiniz.
Samsung J7 Prime, kesin çözüm müdür?
Uygulamayı derin uyku moduna alırsanız kullanmadığınız sürece aktif olmaz muhtemelen. :)
Nasıl yapabilirim?
WhatsApp'ın arka planda çalışmasını durdurun, belki işe yarar. Ama mesaj gelirse sizin de haberiniz olmaz galiba böyle.
Zaten sadece girdiğimde göreyim istiyorum. Deneyeceğim teşekkür ederim.

Nereden indirebilirim?
Samsung J7 Prime, kesin çözüm müdür?
Nasıl yapabilirim?
Zaten sadece girdiğimde göreyim istiyorum. Deneyeceğim teşekkür ederim.
Benim telefonum modeli A70. Ayarlardan arattığımda karşıma derin uyku modu çıkıyor ve kullanıyorum. Benim kullanma amacım çer çöpün arka planda çalışıp şarjımı götürmesini istememem :)

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210107-033327_Device care.jpg
    Screenshot_20210107-033327_Device care.jpg
    36,4 KB · Görüntüleme: 271
Whatsapp Plus kullanmayın, verileriniz ile istediklerini yapabilirler
güvenli değil.
WhatsApp yapmıyor mu sanıyorsunuz? Sahibi Facebook dünyanın en büyük veri hırsızlığı skandallarından birine sahip. Eğer verilerinizi çok önemsiyorsanız Telegram kullanın.

WhatsApp'a girmediğim sürece internetim kapalıymış gibi gelen mesajların iletilmemesini, tek tik kalmasını istiyorum ama bu esnada internetim ve telefonum açık olacak. Bunu nasıl yapabilirim?
Hocam sadece Whatsapp'ın mobil verisini kapatıp, diğer uygulamalarda internetinizi kullanabilirsiniz. Uygulamar menüsünden Whatsapp, oradan da veri kullanımına girip kapatabilirsiniz.

Whatsapp Plus tarzı uygulamalar önermem,yukarıda arkadaşın da dediği gibi verileriniz güvende değil.Whatsapp zaten verileri alıyor orası ayrı da :) Telegram da söylenildiği kadar güvenli değil,uygulamaların eula sözleşmelerini okuyup uygulama seçilebilir eğer gizlilik önemliyse.

Yeni konular

Geri
Yukarı