Whatshapp'ta yabancı ülkelerden gelen cevapsız aramalarla rahatsız ediliyorum

Satılıyor, çalınıyor. Sabah akşam ayyıldız tim editi yapmayı bilsek de ülke siber güvenlik özürlüsü.

Arama amaçları ne olabilir peki? Dilimizi mi biliyorlar? Yoksa aramaya cevap verince telefonu ele mi geçiriyorlar, sistemleri ne?

Daha dün 2 tane geldi haftada 3-4 geliyor.
Eki Görüntüle 1876413

Aslında bu başlıkta hepsini ifşa etmeliyiz 👍

Satılıyor, çalınıyor. Sabah akşam ayyıldız tim editi yapmayı bilsek de ülke siber güvenlik özürlüsü.

Bu çok ciddi bir sorun insanların banka hesapları var bizde para yokta çok büyük parası olan var bu böyle olmaz, hadi kişi parasını kaptırdı devlet bu durumda ne yapacak?

Güzel hatunlar var mı aralarında?

Bugün arayan bu.

Geçen bir abimiz aradı açtım gangsta paradise şarkısı eşliğinde yırtık pantolonum önü açık gömleğim kovboy şapkamla, senin sinirlenmen lazım çünkü fakirsin dedim birileri Ferrari Lamborghini'ye bindiğini gördüğünde nasıl sinir olmadan yerinde oturuyorsun başka birinin hesabında 75 milyon dolar gördüğünde nasıl sen kendi hesabına bakarak sinirlenmeden olduğun yerde oturuyorsun senin gözüne uyku girmemesi lazım hemen bu levele ulaşman lazım zengin olman lazım yap ya da izle dedim. Kapa lan telefonu sen önce aylık kredi borcunu öde dedi yüzüme kapattı bir daha aramadı :(

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230725_215343_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20230725_215343_WhatsApp.jpg
    50,7 KB · Görüntüleme: 18
Bugün arayan bu.

Geçen bir abimiz aradı açtım gangsta paradise şarkısı eşliğinde yırtık pantolonum önü açık gömleğim kovboy şapkamla, senin sinirlenmen lazım çünkü fakirsin dedim birileri Ferrari Lamborghini'ye bindiğini gördüğünde nasıl sinir olmadan yerinde oturuyorsun başka birinin hesabında 75 milyon dolar gördüğünde nasıl sen kendi hesabına bakarak sinirlenmeden olduğun yerde oturuyorsun senin gözüne uyku girmemesi lazım hemen bu levele ulaşman lazım zengin olman lazım yap ya da izle dedim. Kapa lan telefonu sen önce aylık kredi borcunu öde dedi yüzüme kapattı bir daha aramadı :(
Ne amaçlıyorlar acaba?

Özellikle Afrika ülkeleri olan malawi ve Togo'dan arıyolar. Haziran ayında verilerimizin çalınıp satıldıgını biliyordum ama bu kadar fakir ülkelerdeki insanlar bu verileri nasıl satın alabiliyorlar aklım almadi. Arayanlardan biri WP profiline direkt olarak kendini fotoğrafını koymuş, öyle üstüne başına bakınca verilerimizi satin alabilecek güçte bir insana benzemiyor. Bunlar verilerimize nasıl erişiyorlar?
Banada pakistan dan geldi hocam çözüm bulursanız bilgilendirirseniz sevinirim

Yeni konular

Geri
Yukarı