Whattsap grup saklama

Sametvip

Femtopat
Merhaba, ben annemle aynı telefonu kullanıyorum. Bizim bir sinif grubumuz var ve hepimiz ailemizin grup mesajlarimizi okumasini istemeyiz. Bu gruba sadece benim mesajlari gorebilmemin yolu var mı? Ya da direkt çift kullanici yapabilir miyiz?

Son düzenleyen: Moderatör:
GB Whatsapp'ı telefona kurabilirsin, bir telefonda böylece iki tane Whatsapp oluyor ve GB Whatsapp'da grup gizleme, mesajları şifreleme de mevcut. Normal Whatsapp'da grupları arşivlersiniz ama mesaj gelince o arşivden çıkar.

Kesin çözümdür, yıllardır kullanırım hiç bir sorun oluşturmaz.

WhatsApp Business yükleyip oradan gruba girip sessize alabilirsin. İstediğin zaman girip kendin görürsün uygulamayı da telefon androidse gizleyebilirsin.

GB Whatsapp'ı telefona kurabilirsin, bir telefonda böylece iki tane Whatsapp oluyor ve GB Whatsapp'da grup gizleme, mesajları şifreleme de mevcut. Normal Whatsapp'da grupları arşivlersiniz ama mesaj gelince o arşivden çıkar.

Diğer WhatsApp dan numara kalkabilir diye düşünüyorum.

Bir numara sadece bir whatsapp üzerinde kullanılabiliyor diye biliyorum.
Diğer WhatsApp'a da aynı numara ile girerse önceki WhatsApp'dan numara siliniyor, yeniden giriş yapmak gerekiyor

Diğer WhatsApp dan numara kalkabilir diye düşünüyorum.

Bir numara sadece bir whatsapp üzerinde kullanılabiliyor diye biliyorum.
Diğer WhatsApp'a da aynı numara ile girerse önceki WhatsApp'dan numara siliniyor, yeniden giriş yapmak gerekiyor
Tek numara kullanıyorsa bir şey diyemem. Ben iki numarası var sandım.

Geri
Yukarı