Whey proteini önerisi

burwak58

Hectopat
Daha fazla  
Bütçem maksimum 600 TL hangisini almalıyım ve neden? Bugün sipariş vereceğim teşekkürler.

Hocam çoktan almışsındır ama Hardline 3 matrix 908 gramını bitirmiş olup daha gecen hafta 2.300 gramlık bir daha aldım gerek aroması gerek whey zaten iceriği ile çok hoş bir ürün onu tavsiye ederdim :) almadıysan eğer

Bunu öneririm. Ucuz olması şüphe ettirse de bu marka SSN Sports'un alt markasıdır ve yerli üretimdir. Ekonomi sınıfı Whey'e girmektedir. Param olsa ben de alırdım. Hatta dün bir abiye de aldırttım. Yanında altta paylaşacağım 2 üründen birisini de almanızı öneririm.

Ürün 1:

Ürün 2 (2 adet alabilirsiniz.):

Bonus ürün olarak da üstüne 170TL eklerseniz kesinlikle almanızı öneririm. Ben kullanıyorum, memnunum ve tadı çok güzel:

Bunu öneririm. Ucuz olması şüphe ettirse de bu marka SSN Sports'un alt markasıdır ve yerli üretimdir. Ekonomi sınıfı Whey'e girmektedir. Param olsa ben de alırdım. Hatta dün Yanında altta paylaşacağım 2 üründen birisini de almanızı öneririm.

Ürün 1:

Bonus ürün olarak da üstüne 170TL eklerseniz kesinlikle almanızı öneririm. Ben kullanıyorum, memnunum ve tadı çok güzel:

Fakat illa o 3 üründen birisi olacak ise Matrix 3 önerimdir.

Bunu öneririm. Ucuz olması şüphe ettirse de bu marka ssn Sports'un alt markasıdır ve yerli üretimdir. Ekonomi sınıfı Whey'e girmektedir. Param olsa ben de alırdım. Hatta dün bir abiye de aldırttım. Yanında altta paylaşacağım 2 üründen birisini de almanızı öneririm.

Ürün 1:

Bunu öneririm. Ucuz olması şüphe ettirse de bu marka ssn Sports'un alt markasıdır ve yerli üretimdir. Ekonomi sınıfı Whey'e girmektedir. Param olsa ben de alırdım. Hatta dün yanında altta paylaşacağım 2 üründen birisini de almanızı öneririm.

Ürün 1:

Fakat illa o 3 üründen birisi olacak ise matrix 3 önerimdir.

Herkese, cevabı için teşekkür ederim. Supplementler markalı whey protein aldım. Almamı sağlayan sebepler fiyat / performans ve satıcının iyi iletişimi idi.
[Çözüm]

Herkese, cevabı için teşekkür ederim. Supplementler markalı whey protein aldım. Almamı sağlayan sebepler fiyat / performans ve satıcının iyi iletişimi idi.
[Çözüm]
Dostum şükürler olsun ki BPN markasını almamışsın. Ben protein tozları hakkında çok daha fazla bilgi sahibi oldum. SSN Sports, REKK markasının alt kuruluşudur. REKK markasının fabrika bilgilerini sordum fakat ilçe verdiler sadece, fotoğraf istediğimde yeni fabrikaya geçtiklerini söylediler, eskisinin de fotoğrafı yok dediler artık ne kadar inanırsın bilemem.

Dostum şükürler olsun ki BPN markasını almamışsın. Ben protein tozları hakkında çok daha fazla bilgi sahibi oldum. Ssn sports, rekk markasının alt kuruluşudur. Rekk markasının fabrika bilgilerini sordum fakat ilçe verdiler sadece, fotoğraf istediğimde yeni fabrikaya geçtiklerini söylediler, eskisinin de fotoğrafı yok dediler artık ne kadar inanırsın bilemem.

Sağ olasın. Bende iyi ki supplementler whey protein almışım diyorum.

Geri
Yukarı