Wi-Fi 6 modem gerekli mi?

MytthArrow

Kilopat
Daha fazla  
Mesela benim şu anda kablosuzda aldığım en yüksek hız 41 Mbps, bunu arttırır ve hattın tamamını almamı sağlar mı? Ve diğer faydaları nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesela benim şu anda kablosuzda aldığım en yüksek hız 41 Mbps, bunu arttırır ve hattın tamamını almamı sağlar mı? Ve diğer faydaları nelerdir?
Gigabit internet kullanmıyorsanız veya evde anormal fazla akıllı lamba vs. yoksa gerek yok.

VDSL altyapı kullanıyorsanız hiç gerek yok. WiFi 7 çıkacak zaten. GPON altyapınız olup 1GBPS hızınız olsaydı evet geçin derdim ama hiç gerek yok WiFi5 bile tek başına yeterli.

Keşke paketinizin ne olduğunu da yazsaydınız...
Hocam hep unutuyorum ya afedersiniz paketim 50 mbps

Gigabit internet kullanmıyorsanız veya evde anormal fazla akıllı lamba vs. yoksa gerek yok.
Lamba neden hocam?

VDSL altyapı kullanıyorsanız hiç gerek yok. WiFi 7 çıkacak zaten. GPON altyapınız olup 1GBPS hızınız olsaydı evet geçin derdim ama hiç gerek yok WiFi5 bile tek başına yeterli.
Yok hocam buraya 1 gbps hız zor gelir

Lamba neden hocam?

O zaman almaya hiç gerek yok. Ama yine de alacam diyorsan Keenetic al derim.

Lamba neden hocam?

Wifi'a bağlı akıllı ampuller işte, bağlı cihaz sayısı arttıkça Wifi5 yetmiyor ama onun da b*kunu çıkarttığın zaman. Normal bir kullanımda gigabit internet kullanmıyorsan gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı