Wi-Fi adaptör önerisi

Kendimde kullanıyorum. Modem ile arasında 7-8 metre var. Ve şu an tam çekiyor yalnız şunu belirtmek isterim günlük kullanımda çok sorun yaratmaz ama oyunlarda bazen ping değerleri sapıtabiliyor. 80 ms alırken bir anda 800 oluyor mesela. Bütçe belirtmekte fayda var daha iyi öneriler gelebilir.

Eki Görüntüle 993033
Bunun 150mb/ps olanı vardı bende dediğin aynı şey oluyor bazen mesela lol oynarken normalde 35 ping alıyorum bi anda 1268 ping oluyor falan sonra geri düşüyor ama bunun 2 oda mesefade çekim gücü baya azalıyor

Hız testini atman bir şey değiştirmez kablo ile bağlantının Wifi'dan yavaş olması demek sende bir sorun olması demek.
1-2 ay öncesine kadar modem yanımdaydı. Adaptörle 7-8 arası alabiliyordum. Modem yanımdan gidince 2-3 e düştü. Yaklaşık 15 metre ethernet çektim. Boyu etkilemiyor biliyorum ama 5-6 alıyorum şu an. Altyapı olmadığı için 16mb kullanıyorum. Modem de eski tam verimlilik alamıyorum.

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar aynı postu shiftdelete forumuna yazdım daha bir kişi cevap yazmamış 10 kişi gördüğü halde :D
Arkadaşlar size bir hikaye anlatayım. Normalde ben bu internet hızı ile daha 2 yıl geçirecektim fakat geçen arkadaşıma gittim o ethernet bağlamış 10m kablo ile halının altından geçirmiş hiç fark edilmiyor, interneti güzel ama pc'si patates onun da, bir kıskandım dedim bu çocuk bu internet ile oynuyor ben oynayamıyorum :d . İnternetin yavaşlığından PC yavaş gibi hissettiriyor dedim değiştiriyorum artık bu internetten bıktım diye. Bu da neden değiştirmek istediğimin sebebi :d kıskançlık

Dosya Ekleri

• image_2021-04-26_124005.png
    image_2021-04-26_124005.png
    8,2 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı