Wi-Fi adaptörü önerisi

BenimadımYusuf

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben bir Wi-Fi adaptörü arıyorum, tam olarak bir fiyat aralığı yok. Değiştirme nedenim 100 Mbps olan interneti bilgisayar 2,3 Mbps internet veriyor. Önerileriniz için teşekkürler. Ve yurt dışında yaşadığım için yurt dışı sitelerinden önerirseniz sevinirim.

USB mi, PCİ mı veya laptopa takılacak mı ona göre bilgi verirseniz yardımcı olabilecek bir çok kişi vardır forumda.

Merhaba ben bir Wi-Fi adaptörü arıyorum, tam olarak bir fiyat aralığı yok. Değiştirme nedenim 100 Mbps olan interneti bilgisayar 2,3 Mbps internet veriyor. Önerileriniz için teşekkürler. Ve yurt dışında yaşadığım için yurt dışı sitelerinden önerirseniz sevinirim.

Eğer modemin AC özelliğini desteklemiyorsa Wi-Fi'dan düzgün verim alamazsın bence Wi-Fi adaptör yerine bir modem alman daha iyi olacaktır.

Laptopa takılacak USB ile değil.
Yani Wi-Fi kartı ama laptopa takılandan.
İsterseniz laptop modeli yazabilirim.
Aliexpress üzerinden daha uygun fiyata getirebilirsiniz. İntel kartları tercih ederseniz bu ürün alınabilir. Eğer wifi 6 destekli bir kart istiyorum diyorsanız bu linkteki 3. ürün tercih edilebilir. Technopat Youtube kanalında 2 gün önce yayınlanan bu videoda laptoplara nasıl takılır onu gösteriyor. Umarım işine yarar...

AliExpress üzerinden daha uygun fiyata getirebilirsiniz. Intel kartları tercih ederseniz bu ürün alınabilir. Eğer Wi-Fi 6 destekli bir kart istiyorum diyorsanız bu linkteki 3. ürün tercih edilebilir. Technopat YouTube kanalında 2 gün önce yayınlanan bu videoda laptoplara nasıl takılır onu gösteriyor. Umarım işine yarar...

Bu her laptopa uyar mı?
@Uğur Güreşçi

Yeni konular

Geri
Yukarı