Wi-Fi adaptörümün olup olmadığını nereden anlarım?

Senkyo

Femtopat
Daha fazla  
Yeni bir masaüstü satın aldım, PC'yi açtıktan sonra PC'nin Wi-Fi'sinin gozukmedigini fark ettim, YouTube'da Google'de rastgele bloglardan ve buradan sürüyle çözüm aradım ve denediğim hiçbir şey bir işe yaramadı. Ağ bağlantılarında sadece Ethernet gözüküyor(internet kablosuz) bu benim adaptörümün olmadığı anlamına mı geliyor? Ki geliyorsa PC'me göre bir adaptör mü almalıyım yoksa kafama göre bir adaptör alsam sorun olur mu? Eğer PC'ye göre bir adaptör gerekiyorsa PC'nin linkleri bunlar;
Kasa: Sinerji Redsea Intel Core i3 9100F 8GB 240GB SSD GTX1650
Monitör: Samsung 23,5" LC24F396FHMXUF 4ms 60hz HDMI,VGA FreeSync Curved Gaming Monitör

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• 1603360868822664992177.jpg
    1603360868822664992177.jpg
    416,1 KB · Görüntüleme: 129
Son düzenleyen: Moderatör:
Evet Wi-Fi adaptörünün olmadığını gösteriyor. İsteğine bağlı olarak USB Wi-Fi adaptörü veya PCI Express Wi-Fi adaptörü alabilirsiniz. Ben şu anda TL-WN722N Wi-Fi adaptörünü kullanmaktayım.

Attığım fotoğrafda sadece Ethernet gözüktüğüne göre yok sanırım. Adaptör önerin falan var mı uygun fiyata?

USB alsam o da beni uygun bir şekilde karşıyabilir değil mi? Wi-Fi'ye bağlansın yeter, çok bilgim yok. Sadece bağlanmasını ve artık oyun oynayabilmeyi istiyorum .d.

Yeni konular

Geri
Yukarı