Wi-Fi adaptörüyle internete bağlanılmıyor

VitoCorleone0

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Bilgisayarımda Windows 10 kullanıyorum ve internet erişimi için de Wi-Fi adaptör kullanıyorum. Wi-Fi şifresini doğru giriyorum ama "İnternet yok, güvenli", "Bu ağa bağlanılamıyor", uyarı olarak "Bu ağ eski bir güvenlik standartı kullanıyor", "...güvenli değil" gibi çeşitli uyarılar ve bağlansa bile Wi-Fi'nin üstünde ünlem işareti çıkıyor. Kullandığım Wi-Fi adaptörünün sürücüleri güncel, kaç kez cihazı kaldırıp yeniden yükledim ama olmuyor. Windows PowerShell'den resetledim, modem arayüzüne girip şifre değişimi yaptım ve WPA2 olarak ayarlı ama yine olmadı. Çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Faturayı ödememiş olabilirsiniz, telefondan girmeyi deneyin sıkıntı yoksa, bilgisayarda Aygıt Yöneticisinde Ağ Bağdaştırıcıları kısmından Wireless LAN Card'ı kaldırıp ondan sonra adaptörü çıkartıp geri takmayı dener misin.

Arkadaşlar selam. Bilgisayarımda Windows 10 kullanıyorum ve internet erişimi için de Wi-Fi adaptör kullanıyorum. Wi-Fi şifresini doğru giriyorum ama "internet yok, güvenli", "bu ağa bağlanılamıyor", uyarı olarak "bu ağ eski bir güvenlik standartı kullanıyor", "...güvenli değil" gibi çeşitli uyarılar ve bağlansa bile Wi-Fi'nin üstünde ünlem işareti çıkıyor. Kullandığım Wi-Fi adaptörünün sürücüleri güncel, kaç kez cihazı kaldırıp yeniden yükledim ama olmuyor. Windows PowerShell'den resetledim, modem arayüzüne girip şifre değişimi yaptım ve WPA2 olarak ayarlı ama yine olmadı. Çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Sorun giderme ye basıp denedin mi hocam?

Faturayı ödememiş olabilirsiniz, telefondan girmeyi deneyin sıkıntı yoksa, bilgisayarda Aygıt Yöneticisinde Ağ Bağdaştırıcıları kısmından Wireless LAN Card'ı kaldırıp ondan sonra adaptörü çıkartıp geri takmayı dener misin.
Çok kez yaptım ama olmuyor.
Sorun giderme ye basıp denedin mi hocam?

Evet,sürekli aynı şey düzeltildi diyor ama nafile.

Yeni konular

Geri
Yukarı