Wi-Fi çekim alanı yükseltme

ahmtkr

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar evimde modemin olduğu odaya yakın odalar hariç diğer uzak odalar ve ön balkonumda Wi-Fi seviyesi oldukça düşüyor, daha yavaş bağlanıyor.
Tavsiye edebileceğiniz herhangi bir ürün var mıdır? Menzil genişletici, router veya herhangi bir şey.
Yalnız ürünün kablosuz olması lazım. Ürünü evin koridoruna konuşlandırmayı düşünüyorum ve oraya kablo çekemem.
Şimdiden teşekkürler.

Xiaomi Mi Wifi Pro Sinyal Yakınlaştırıcı - Güçlendirici 300 Fiyatı bu gerçekten mükemmel zaten Xiaomi markasından da bu kalite beklenilirdi. Bu arada bu hafta mı gelecekti geçen hafta mıydı hatırlamıyorum ama ŞOK Marketlere geliyor ayda 1 kere garanti getirtiyorlar yani sana tavsiyem az param var diyorsan ŞOK 80 liraya satıyor sadece aktüel ürünleri takip etmen lazım :)

Uzunca düşündüm, araştırdım. Bu iki model arasında kaldım. Sizce hangisini tercih etmeliyim?

İkisi de birbirinden iyi ama bence çekim gücü açısından Xiaomi alır fakat o duvara takılan cihazlar direkt olarak elektrik tesisatından yararlanıyor deniliyor o yüzden onun gücü de nasıl olur bilemem :)

İkisi de birbirinden iyi ama bence çekim gücü açısından Xiaomi alır fakat o duvara takılan cihazlar direkt olarak elektrik tesisatından yararlanıyor deniliyor o yüzden onun gücü de nasıl olur bilemem :)
Haliyle elektrikten yararlanacak, başka ne olmasını bekliyordun ki? Bir de elektrikle çalışması gücü nasıl etkiler, ne gücünü etkiler yani?

Yeni konular

Geri
Yukarı