Çözüldü 5 GHz Wi-Fi adaptör 5 GHz ağları görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mrslan

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Wi-Fi Ethernet kartım bozulduğunda, geçici bir süre için bu adaptörü almıştım. Gayet iş görücü olduğu için de başka bir cihaz arayışında bulunmadım. Fakat son Windows güncellememden sonda 5GHz hattını görmemeye başladı. 2 gün öncesine kadar 100 Mbps hız çekerek çalışıyordu. Sizlerden sorun hakkında bir destek veya adaptör önerisi rica ediyorum.

Not olarak;
Modemim 5GHz destekliyor.
PC çekim alanında.
Driver güncel.
Modem ayarlarını yapılandırdım.

Çözüm
Ağ bagdastirici kısmına gelip aygıtın özelliklerine gelin ve Wireless mode IEEE 802.11a yazıyorsa 802.11a/n/ac olarak değiştirip deneyin.
Arkadaşlar merhaba, Wi-Fi Ethernet kartım bozulduğunda, geçici bir süre için bu adaptörü almıştım. Gayet iş görücü olduğu için de başka bir cihaz arayışında bulunmadım. Fakat son Windows güncellememden sonda 5GHz hattını görmemeye başladı. 2 gün öncesine kadar 100 Mbps hız çekerek çalışıyordu. Sizlerden sorun hakkında bir destek veya adaptör önerisi rica ediyorum.

Not olarak;
Modemim 5GHz destekliyor.
PC çekim alanında.
Driver güncel.
Modem ayarlarını yapılandırdım.
Hocam önereceğim ürün çok beğenilmiş ürün. İsterseniz alabilirsiniz. Kingboss

Linkini attığım ürünü şu an kullanıyorum zaten ve çok da memnundum. Fakat bir anda 5GHz görmemeye başladı, ne yaptıysam görmüyor artık anlamadım. Teşekkür ederim öneriniz için.

Hocam önereceğim ürün çok beğenilmiş ürün. İsterseniz alabilirsiniz. Kingboss

Teşekkür ederim hocam öneriniz için, inceleyeceğim.

Linkini attığım ürünü şu an kullanıyorum zaten ve çok da memnundum. Fakat bir anda 5GHz görmemeye başladı, ne yaptıysam görmüyor artık anlamadım. Teşekkür ederim öneriniz için.

Teşekkür ederim hocam öneriniz için, inceleyeceğim.

Rica ederim hocam. Bu arada son sürüm yerine bir eski sürücüsünü indirip denediniz mi? Belki sorun çözülür.

Ağ bagdastirici kısmına gelip aygıtın özelliklerine gelin ve Wireless mode IEEE 802.11a yazıyorsa 802.11a/n/ac olarak değiştirip deneyin.

Çözüm

Yener hocam imkanım olsa bu cevaba bir teşekkür madalyası vermek isterdim ☺️ Bu çözüm önerisine hiç bir yerde denk gelmedim ve gerçekten 5Ghz bandı aktif oldu. Size sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı