Wi-Fi DNS tüm cihazlarda değiştirerek hızı artırma

TrIlgenex

Decapat
Yer
ANKARA / KEÇİÖREN
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bazı konular gördün arkadaşlar DNS değiştirip hem interneti hızlandırıyor hem de yasaklı sitelere VPN'siz girebiliyormuş. Ben sadece internet hızının artması için istiyorum DNS'yi tüm cihazlarda (telefon, tablet, bilgisayar) nasıl değiştirebilirim? Isp Kablonet oturduğum yer keçiören Ankara.

Modem arayüzüne girip IP ayarlarında istediğiniz DNS'i girin. Böylece o modeme bağlı tüm cihazlar aynı DNS ile internete çıkar. Bu arada tarifeniz neyse en fazla o kadar hız alırsınız.

Modem arayüzüne girip IP ayarlarında istediğiniz DNS'i girin. Böylece o modeme bağlı tüm cihazlar aynı DNS ile internete çıkar. Bu arada tarifeniz neyse en fazla o kadar hız alırsınız.

50 MB hızı Max 6.1 MB indirme hızı var Kablonet hangi DNS'yi yapmalıyım?

Ve bir sorum daha var benim modem Infinity 401 modem onu nasıl sıfırlarım?

50 Mbps tarifede saniyede 6.1 MB indirme hızı alıyorsanız zaten alabileceğiniz maksimum hızı alıyorsunuz demektir. Mutlaka değişeceğim diyorsanız 8.8.8.8 kullanabilirsiniz. Google'ın DNS'idir.

50 Mbps tarifede saniyede 6.1 MB indirme hızı alıyorsanız zaten alabileceğiniz maksimum hızı alıyorsunuz demektir. Mutlaka değişeceğim diyorsanız 8.8.8.8 kullanabilirsiniz. Google'ın DNS'idir.

50 Mbps tarifede indirme hızı 6.1 MB Max ama, onun dışında 3-4 MB indiriyor ve normal hızı 20-25'lerde geziyor ondan dolayı.

1.1.1.1 nasıl? En hızlısı 1.1.1.1 mi?

Geri
Yukarı