Modem değiştirerek internet hızı artırma

furkanharrower

Hectopat
Modemimiz bayağı eski 10 yıllık vardır. 1.4Mbps indirme hızım var, uploadım 0.6. Bunları yeni bir modem alarak artırabilir miyim? Bir de sanırım ADSL daha hızlı oluyordu ya da VDSL yeni modem alınca mı değişiyor o?

Son düzenleyen: Moderatör:
Modemimiz bayağı eski 10 yıllık vardır. 1.4Mbps indirme hızım var, uploadım 0.6. bunları yeni bir modem alarak artırabilir miyim? Bir de sanırım ADSL daha hızlı oluyordu ya da VDSL yeni modem alınca mı değişiyor o?

İnternetin 1.4download sa istersen 10.000TL'lik modem al bir şey değişmez. Ama Wi-Fi kaynaklı bir sorun varsa değiştirmek sorunu çözebilir. Eve gelen kabloyu bilgisayara takıp Speedtest yapın. Eğer aynıysa değerler değiştirmek çözüm olmaz.

İnternetin 1.4download sa istersen 10.000TL'lik modem al bir şey değişmez. Ama Wi-Fi kaynaklı bir sorun varsa değiştirmek sorunu çözebilir. Eve gelen kabloyu bilgisayara takıp Speedtest yapın. Eğer aynıysa değerler değiştirmek çözüm olmaz.
Wi-Fi kaynaklı sorun dediğiniz tam olarak nedir?Bizim evimizdeki modeme telefondan,televizyondan kablosuz bağlanmak çin işkencesine benziyor.Bunu mu kastettiniz?Çözüm yolu da bulamadım maalesef müşteri hizmetlerini aramama rağmen yardımcı olmadılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı