Wi-Fi güçlendirici önerisi

Atalay86

Decapat
Daha fazla  
Hocam internetim eskisi gibi çalışmıyor Türk Telekom sinyal güçlendirici almamı önerdi. Neye göre seçmeliyim, kriterlerim neler olmalı? Önerilerinizi bekliyorum.

Hocam internetim eskisi gibi çalışmıyor Türk Telekom sinyal güçlendirici almamı önerdi. Neye göre seçmeliyim, kriterlerim neler olmalı? Önerilerinizi bekliyorum.

Şu bilgileri yazarsanız daha sağlıklı öneriler yapabiliriz:

• Kullandığınız internetin paket hızı nedir?
  • Şu anda modemin yanında ethernet kablosuyla, wifi 2.4Ghz ve 5Ghz ile aldığınız download / upload hızları ve ping değerleri nelerdir?
  • Wifi hızını arttırmak istediğiniz odalarda 2.4Ghz ve 5Ghz bantlarından şu anda alabildiğiniz download/upload hızları ve ping değerleri nelerdir?
  • Bütçeniz nedir?

Şu bilgileri yazarsanız daha sağlıklı öneriler yapabiliriz:

• Kullandığınız internetin paket hızı nedir?
  • Şu anda modemin yanında Ethernet kablosuyla, Wi-Fi 2.4GHz ve 5GHz ile aldığınız download / upload hızları ve ping değerleri nelerdir?
  • Wi-Fi hızını arttırmak istediğiniz odalarda 2.4GHz ve 5GHz bantlarından şu anda alabildiğiniz download/upload hızları ve ping değerleri nelerdir?
  • Bütçeniz nedir?

35 Mbps ama 20 civarı şu sıralar
Wi-Fi ile ping 16 ms upload 11 download 21 civarları
Yine aynı değerler
Maksimum 600 TL civarı ve ek olarak ping çok fazla çıkmamasına rağmen oyunlarda akılalmaz bir pingim var

35 Mbps ama 20 civarı şu sıralar
Wi-Fi ile ping 16 ms upload 11 download 21 civarları
Yine aynı değerler
Maksimum 600 TL civarı ve ek olarak ping çok fazla çıkmamasına rağmen oyunlarda akılalmaz bir pingim var

35Mbps'i kabloyla alabiliyor musunuz? Ya da modem arayüzünde bu hızı alıyor olarak mi görünüyorsunuz? Belki de altyapınızdan kaynaklı hızınız düşmüştür?

Yeni konular

Geri
Yukarı