Wi-Fi hacklenmiş olabilir mi?

Daha fazla  
Wi-Fi hacklenmiş olabilir Wi-Fi şifresini değiştirme rağmen PC'min IP değiştireme rağmen şu sorun devam ediyor: Bazen Windows ağ aygıtları bölümüneden.
Başka aygıtlar çıkıyor örenerğin fulL_8227L_demo adlı bir cihaz Google aratığımda andoroid araç navigosyon aleti çıkıyor ikidir böyle PC normale göre kasıyor ve sanki dinleniyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (6).png
    Ekran Görüntüsü (6).png
    235,5 KB · Görüntüleme: 95
Son düzenleyen: Moderatör:
Wi-Fi hacklenmiş olabilir Wi-Fi şifresini değiştirme rağmen PC'min IP değiştireme rağmen şu sorun devam ediyor: Bazen Windows ağ aygıtları bölümüneden.
Başka aygıtlar çıkıyor örenerğin fulL_8227L_demo adlı bir cihaz Google aratığımda andoroid araç navigosyon aleti çıkıyor ikidir böyle PC normale göre kasıyor ve sanki dinleniyorum.

Windows 10 da iken bende de çıkardı bu.
Bilgisayara herhangi bir yolla Wi-Fi Bluetooth kablolu vs bağlanmış eski cihazları listeliyor.

Sonuç olarak Windows'un bu cihazların bilgilerini tutması ile alakalı rahat ol.

En doğru bilgiyi modemin arayüzündeki istemciler listensinden görebilirsin.

Kaspersky ile modeme bağlı olan tüm cihazlarınızı taratın önceden herhangi bir crack dosya indirdiniz mi?

Kaspersky ile modeme bağlı olan tüm cihazlarınızı taratın önceden herhangi bir crack dosya indirdiniz mi?

Yok.

Windows 10 da iken bende de çıkardı bu.
Bilgisayara herhangi bir yolla Wi-Fi Bluetooth kablolu vs bağlanmış eski cihazları listeliyor.

Sonuç olarak Windows'un bu cihazların bilgilerini tutması ile alakalı rahat ol.

En doğru bilgiyi modemin arayüzündeki istemciler listensinden görebilirsin.

Ben hiçbir yola bu cihazlara bağlanmadım anlık bir saniyede gelip gidiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı