Wi-Fi ile kablolu internet arasında verim alamama

Fatihunaldi_

Hectopat
Yeni topladığım kasada internet sorunu çekiyorum. Kablolu bağlantı yaptığım zaman desteklenen hızım 64 Mbps ama 2 Mbps alabiliyorum. Mac cihazımda aynı şekilde kablo ile bağladığım zaman hızın tamamı geliyor. Ağ ayarlarını sıfırladım yeni sürücü indirip kurdum fayda etmedi. Farklı bir çözümü varsa sevinirim Windows 11 kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni topladığım kasada internet sorunu çekiyorum. Kablolu bağlantı yaptığım zaman desteklenen hızım 64 Mbps ama 2 Mbps alabiliyorum. Mac cihazımda aynı şekilde kablo ile bağladığım zaman hızın tamamı geliyor. Ağ ayarlarını sıfırladım yeni sürücü indirip kurdum fayda etmedi. Farklı bir çözümü varsa sevinirim Windows 11 kullanıyorum.

Sokette sorun olabilir veya yazılımsal bir sorundur görev yönetim ekranını açıp indirme verilerini atar mısınız?

Sokette sorun olabilir veya yazılımsal bir sorundur görev yönetim ekranını açıp indirme verilerini atar mısınız?
indirme.png

İstediğiniz şey tam olarak bu mudur hocam ?

İnternet sağlayıcınıza baş vurun eğer onlarda çözemezse PC girişinde bir sorun olabilir.
Hocam parçaları sıfır aldım ve dün kurdum sanmıyorum

Eki Görüntüle 1796341

İstediğiniz şey tam olarak bu mudur hocam?

Hocam parçaları sıfır aldım ve dün kurdum sanmıyorum.

Gene değerler çok normal değil sorun gidericiyi açtınız mı bir error veya sorun ise sorun giderici çözer.
Eğer sorun giderici de çözmez ise kabloyu değiştirip tekrar deneyin.

Gene değerler çok normal değil sorun gidericiyi açtınız mı bir error veya sorun ise sorun giderici çözer.
Eğer sorun giderici de çözmez ise kabloyu değiştirip tekrar deney

Bir sorun hata uyarısı vermedi. yeni kablo ile deneyeceğim

Bir sorun hata uyarısı vermedi. yeni kablo ile deneyeceğim
Yeni kablo ile denemem sorunu değiştirmedi wifi kartı aldım onda da sorun çözülmedi hızım yine aynı

Son düzenleme:

Geri
Yukarı