Wi-Fi kartı önerisi

uok825

Hectopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar yeni eve taşındık. Maalesef bu evde bilgisayarıma kablo çekmeme izin verilmiyor. Wi-Fi kartı öneriniz var mı? USB alsam performansta çok düşüş yaşar mıyım? Bütçem 100-120 lira arası daha fazlasına çıkamam. İyi Sosyal'ler.

Yaşamazsın ikisi arasında pek fiyat farkı yok 150 MBPS'lik bir kart yada USB işini görür kartın bağlantısı nasıl yapılıyor kasaya bilmiyorum ama USB'yi direkt takıp kullanıyorsun üstelik çıkarıp taktığında yeniden şifrede istemiyor hafızasında tutabiliyor şifreleri, deneyimlerime göre USB'nin çekim gücü kattan daha fazla. Tp-Link'in cihazlarını kullanabilirsin 100 liradan çok daha düşük fiyata sahip olabilirsin 50-60 lira bir şey fiyatları

😄 Ufacık bir Wİ-Fİ Adaptör yerine boşa extra masraf uğraş ve kocaman Router önermek,üstüne de çok biliyor gibi gözlüklü emoji atmak hmm anlıyorum

Yaşamazsın ikisi arasında pek fiyat farkı yok 150 MBPS'lik bir kart yada USB işini görür kartın bağlantısı nasıl yapılıyor kasaya bilmiyorum ama USB'yi direkt takıp kullanıyorsun üstelik çıkarıp taktığında yeniden şifrede istemiyor hafızasında tutabiliyor şifreleri, deneyimlerime göre USB'nin çekim gücü kattan daha fazla. Tp-Link'in cihazlarını kullanabilirsin 100 liradan çok daha düşük fiyata sahip olabilirsin 50-60 lira bir şey fiyatları
USB almak yerine menzil genişletici router almanızı öneririm.
Tp linkin WN821N modelini düşünebilirsin.
Teşekkürler hepinize usb tercih edeceğim birde usb uzatma kablosuyla modeme yaklaştırmayı düşünüyorum sizce mantıklı olur mu?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı