Wi-Fi Menzilini Arttırmak İçin Tavsiye

Soraklı

Kilopat
Merhaba, modemin bulunduğu yer ile bilgisayarımın bulunduğu yerler birbirinden uzak olduğu için Wi-Fi bağlantısı sağlayamadım bende bunun için 50m kablo çekmiştim. PC için sıkıntısız ve hızda bir değişiklik olmadan kullanabiliyorum fakat mobil cihazlar için Wi-Fi sıkıntısı oluşuyor. Eskiden elimde bulunan ikinci bir modem ile bunu sağlayabiliyordum fakat bozuldu, onun yerine o kadar kapsamlı olmayan ve aynı zamanda PC'ye interneti kablo ile taşıyıp bulunduğu ortama Wi-Fi bağlantısı yayacak bir şey arıyorum. Tavsiye edebileceğiniz bir cihaz var mı?

Şöyle bir şey buldum. Cihazın ethernet kablosu girişi var ama çıkışı yok. Bana bu tür bir cihazın çıkışı olanından gerekiyor.
Zyxel WRE2205 v2 300Mbps Kablosuz Alan Genişletici Fiyatı

@Lactuca önerdiğiniz ürün benim paylaştığım linktekinin laciverti çünkü cihaza ethernet kablosunu taktıktan sonra oradan da PC'ye kablo çekmek istiyorum. Sanırım @Handsome Reis da dediği gibi orta halli bir modem alacağım.
Bunun yerine daha uzun bir Ethernet kablosu da alabilirsiniz o zaman. :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı