Wi-Fi olmadan TV'ye ekran paylaşımı nasıl yapılır?

wexff

Hectopat
Merhaba, televizyonumun Wi-Fi sorunu var. Hiçbir Wi-Fi'yi görmüyor bu yüzden Ethernet kablosu ile internete bağladım. Şimdi telefonumun ekranını televizyona yansıtmak istiyorum ancak olmuyor, Smart view özelliği Wi-Fi istiyor.

1. Bluetooth cihazını açın ve eşleme moduna getirin.
    Bluetooth cihazınızı eşleme moduna getirmek için, cihazın kullanım kılavuzuna bakın.
  2. HOME düğmesine basın, sonra [Ayarlar] — [Uzaktan Kumandalar ve Aksesuarlar] — [Bluetooth ayarları] — [Cihaz ekle] öğesini seçerek TV'yi eşleme moduna getirin.
    Kullanılabilir Bluetooth cihazlarının listesi görüntülenecektir.
  3. İstenen cihazı listeden seçin, sonra ekrandaki talimatları izleyin.
    Bir parola girmeniz istenirse, cihazın kullanım kılavuzuna bakın.
    Eşleme tamamlandıktan sonra, cihaz TV'ye bağlanır.
  4. Bluetooth açık olmalıdır bu sırada.

Merhaba, televizyonumun Wi-Fi sorunu var. Hiçbir Wi-Fi'yi görmüyor bu yüzden Ethernet kablosu ile internete bağladım. Şimdi telefonumun ekranını televizyona yansıtmak istiyorum ancak olmuyor, Smart view özelliği Wi-Fi istiyor.
Youtube gibi yerlerde ekran kodu ile bağlanabilirsiniz. Nasıl yapacağınızı bulamazsanız yardımcı olmaya çalışırım.

1. Bluetooth cihazını açın ve eşleme moduna getirin.
    Bluetooth cihazınızı eşleme moduna getirmek için, cihazın kullanım kılavuzuna bakın.
  2. HOME düğmesine basın, sonra [Ayarlar] — [Uzaktan Kumandalar ve Aksesuarlar] — [Bluetooth ayarları] — [Cihaz ekle] öğesini seçerek TV'yi eşleme moduna getirin.
    Kullanılabilir Bluetooth cihazlarının listesi görüntülenecektir.
  3. İstenen cihazı listeden seçin, sonra ekrandaki talimatları izleyin.
    Bir parola girmeniz istenirse, cihazın kullanım kılavuzuna bakın.
    Eşleme tamamlandıktan sonra, cihaz TV'ye bağlanır.
  4. Bluetooth açık olmalıdır bu sırada.
Webos 3.0 da bluetooth kulaklık, hoparlör, klavye dışında bluetooth bağlantısı kuramıyorum.

Youtube gibi yerlerde ekran kodu ile bağlanabilirsiniz. Nasıl yapacağınızı bulamazsanız yardımcı olmaya çalışırım.
Youtube değil, ekran yansıtma.

Geri
Yukarı