Wi-Fi router sonrası GeForce Now hizmetine 5 GHz bağlanılamıyor

Liquido

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Superonline internete sahibim. Firmanın bana vermiş olduğu Huawei HG255S modemde çok fazla Wi-Fi hatası yaşandığı için Wi-Fi router almaya karar verdim. Sonrasında tenda AC5v3 modemini gördüm. F/P olarak uygun geldiği için satın aldım. Routerı direkt WAN portundan modeme bağladım şu an sıkıntısız çalışıyor. Yalnız nedendir bilmiyorum ama NVIDIA GeForce Now'da internetimi test ederken bütün değerler çok kötü çıkıyor. Deneme amaçlı tekrar eski modemin Wi-Fi ile test ettim onda sıkıntı olmuyor. Paket kaybını görünce bilgisayarımda yüklü diğer oyunlarda acaba pingim nasıl diye deneme yaptım. Hiçbirinde sıkıntı yoktu. Eskiden ne ping alıyorsam router ile de aynı değerleri aldım. Paket kaybı da fark etmedim. Sadece sıkıntım GeForce Now hizmetinde. Bu arada 5 GHz üzerinden bağlanıyorum. Bu konu hakkında bir fikri olan var mı acaba? Aşağıya SS'leri ekledim. En alttaki de Huawei modemde gözüken hatalar.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2020-12-15 115243.png
    Ekran görüntüsü 2020-12-15 115243.png
    12,3 KB · Görüntüleme: 24
  • Ekran görüntüsü 2020-12-15 115406.png
    Ekran görüntüsü 2020-12-15 115406.png
    11,7 KB · Görüntüleme: 32
  • Ekran görüntüsü 2020-12-14 233656.png
    Ekran görüntüsü 2020-12-14 233656.png
    7,1 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleyen: Moderatör:
Kronik sorun bu yanlış değerlerin gösterilmesi. Bağlantı değerleriniz hız testinde sağlıklıysa oyun deneyiminde sıkıntı olmaz. Normal değerleriniz baz alınacaktır.

Son düzenleme:
Kronik sorun yanlış değerlerin gösterilmesi. Bağlantı değerleriniz hız testinde sağlıklıysa oyun deneyiminde sıkıntı olmaz. Normal değerleriniz baz alınacaktır.

Konuyu açmadan önce aslında deneyecektim ama oyunlar yükleniyorda takılı kalıyordu. Şimdi test edebildim. Dediğinz gibi değerler hatalıymış. Sıkıntısız oynayabildim. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı