Wi-Fi sinyal güçlendirici önerisi

felonious

Centipat
Makaleler
1
AAA.png

Sarı çizilen alanlar Wi-Fi sinyali alamıyor bu nedenle sinyal güçlendiriciye ihtiyacım var.
Bu ürün nasıldır mavi yere ya da mutfağa takabilirim.
Bu tarz bir cihaz taktıktan sonra Wi-Fi'ye bağlanırken ekstra bir şey yapmamıza gerek var mı? Yani normal odadaki modeme bağlanıyor gibi mi gözükür telefonda? (Soru saçma gelmiş olabilir ama daha önce kullanmadım böyle bir cihaz :) )

Recoo

Decapat
Yer
Mersin
Eki Görüntüle 629630

Sarı çizilen alanlar Wi-Fi sinyali alamıyor bu nedenle sinyal güçlendiriciye ihtiyacım var.
Bu ürün nasıldır mavi yere ya da mutfağa takabilirim.
Bu tarz bir cihaz taktıktan sonra Wi-Fi'ye bağlanırken ekstra bir şey yapmamıza gerek var mı? Yani normal odadaki modeme bağlanıyor gibi mi gözükür telefonda? (Soru saçma gelmiş olabilir ama daha önce kullanmadım böyle bir cihaz :) )
Kurulumunu yapıyorsunuz. Sonra normal modeme bağlanır gibi bağlanıyorsunuz. Cihaz güzel alabilirsin.

yener999

Megapat
Yer
Kocaeli
Hocam çalışma mantığı tek tuşla modeme bağlanıyorsunuz. Sinyali şifreyle beraber aktarıyor. Siz yine modemin ismini görüyorsunuz.

Ali Pınar

Hectopat
Makaleler
1
Yer
s
Ben kullanıyorum ve şahsen çok memnunum. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Kurulumda yanlış hatırlamıyorsam dikkat etmeniz gereken tek husus Mi Home uygulamasında dili Çince seçmeniz.

KS
felonious

felonious

Centipat
Makaleler
1
Ben kullanıyorum ve şahsen çok memnunum. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Kurulumda yanlış hatırlamıyorsam dikkat etmeniz gereken tek husus mi Home uygulamasında dili çince seçmeniz.

Çince seçersem kurulumu nasıl yapacağım ?

Ali Pınar

Hectopat
Makaleler
1
Yer
s
Çince seçersem kurulumu nasıl yapacağım?
YouTube'da detaylı kurulum videoları var. Çince olduğunu tam hatırlamıyorum ama öyle bir detay vardı.
Bu videoda 1.05'te bir şey anlatıyor. Şu an müsait olmadığım için dinleyemedim fakat bölgeyi büyük ihtimal Çin seçiyor.

Yukarı