Çözüldü Wi-Fi'a girerken 176.43.136.6 sitesine atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sassym

Yoctopat
Daha fazla  
Bundan 3 gün önce modeme reset attım internet bağlandı ama oturum aç hatası verdi. Sonra müşteri hizmetlerini aradım guncellediler internet bağlandı. Dün reset attım bir siteye attı site 716....diye bir şey. Bu site nedir internete bağlanamadigimda da bu siteye attı ama dünkü resette internet vardı ve site bulunamayiyor haberiniz olsun nedir bu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, varsayılan internet tarayıcınız üzerinden, tarayıcı açılış sayfası ayarlarında yanlışlıkla bir bildirime tıklayıp bunu ayarlamış olabilirsiniz. Chrome kullanıyorsanız ayarlar üzerinden bunu sıfırlayabilirsiniz.

Merhaba, varsayılan internet tarayıcınız üzerinden, tarayıcı açılış sayfası ayarlarında yanlışlıkla bir bildirime tıklayıp bunu ayarlamış olabilirsiniz. Chrome kullanıyorsanız ayarlar üzerinden bunu sıfırlayabilirsiniz.
Ben her modemi resetledihimde telefonunda resetliyorum ama?

Telefonu resetleseniz bile aynı Google hesabı ile tekrar bağlandığınızda Chrome kişiselleştirilmiş tüm ayarlarınızı tekrar yükler, farkı bir Google hesabıyla giriş yapmayı deneyebilirsiniz.

Telefonu resetleseniz bile aynı Google hesabı ile tekrar bağlandığınızda Chrome kişiselleştirilmiş tüm ayarlarınızı tekrar yükler, farkı bir Google hesabıyla giriş yapmayı deneyebilirsiniz.
Google hesabını baglamiyorum.

Şu an sorununuz internete bağlanamıyor olmanız mı yoksa ilk açılışta bu siteye atmasına rağmen interneti kullanabiliyor musunuz?

Modeme reset attıysanız internet servis sağlayıcınızın size vermiş olduğu kullanıcı adı ve şifreyle tekrar kurulum yapmanız gerekiyor, bazı modemlerde bu işlem otomatik gerçekleşiyor bazı eski modemlerde ise kendiniz kurmanız gerekiyor.

Elimde Huawei G7 telefon var. Modeme her reset attığımda telefonda atıyorum. Sonra 3 gün önce internete baglanamadim müşteri hizmetlerini aradım, güncellediler. Ben de sonraki gün tekrar reset attım bu siteye attı tekrar ama bu sefer internet vardı. Site 716.. Bu site neden açılıyor ve site bulunamadı hatası veriyor Huawei'nin kendi internet isimli tarayıcısında?

Size bir önerim var: Modeminizi kurmayı bilmiyorsanız modeme reset atmayın. Nasıl fikir?

Modem kurmayı biliyorum tek sorum bu site neden açılıyor?

Modem kurmayı biliyorum tek sorum bu site neden açılıyor?
Modem kurmayı bilmediğiniz için açıldığını düşünüyorum. Bir bilgiyi eksik veya hatalı giriyorsunuz. Sitenin ekran görüntüsünü paylaşabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı