Çözüldü Widows 10 başlangıç önbelleği nasıl temizlenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yusuf koca

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bundan yaklaşık 1 sene önce ilk Windows 10 kurduğumda bilgisayar uyku moduna giriyordu çıkartınca monitöre görüntü gelmiyordu.
Ben de internette CMD kodu bulmuştum sanırsam başlangıç önbelleğini temizliyordu ve hızlı başlat seçeneği kayboluyordu bu kodu denediğimde uyku modu çalışmıştı.
2 Gün önce temiz kurulum yaptım ve şimdi denedim yine aynı sorun var ancak kodları bulamadım bu kodları bilen var mı?
@Murat5038

Son düzenleme:
Çözüm
Uyku modunu kapatın şöyle ayarlayın sorun kalmaz.

Ekran 4.png
Ekran3.png
Uyku modu ile ilgili ise başlangıç önbelleği diye bir şey ile ilgili değildir. Tam olarak hatırlamıyorsunuz zannedersem uyku modunu aktifleştirmek mi istiyorsunuz? Hızlı başlat ise denetim masası > donanım ve ses > güç seçenekleri > güç düğmelerinin yapacaklarını seçin kısmında.

Uyku modu ile ilgili ise başlangıç önbelleği diye bir şey ile ilgili değildir. Tam olarak hatırlamıyorsunuz zannedersem uyku modunu aktifleştirmek mi istiyorsunuz? Hızlı başlat ise denetim masası > donanım ve ses > güç seçenekleri > güç düğmelerinin yapacaklarını seçin kısmında.

Tamam orada zaten aktifler ancak bilgisayar uyku modundan uyanmıyor ben bunu daha önceden bir veya 2 kod girmiştim CMD'ye öyle çözmüştüm ancak o kodları hatırlamıyorum @Recep Baltaş

Geri
Yukarı