Widows 10 bölüme yüklenmiyor hatası

AidenPearce

Hectopat
Format atarken bu şekilde bir sorunla karşılaştım. İlk defa kendim attığım için ne yapmam gerektiğini bilemedim. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor ne yapmam gerekiyor?

WhatsApp Image 2022-02-06 at 18.05.56.jpeg

Hocam boyutu 2.7 GB. Yetersiz. Bölüm 2'ye yüklemeye çalıştığınızda oluyor mu?

Format atarken bu şekilde bir sorunla karşılaştım. İlk defa kendim attığım için ne yapmam gerektiğini bilemedim. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor ne yapmam gerekiyor?

Eki Görüntüle 1297533
Bölüm 1 ve 3'ü "Sil". Ayrılmamış alan olarak tek parça haline gelecek, o tek parçayı seçip ilerle.

Eki Görüntüle 1297533

Tüm kısımlara sil de sonra 500 GB bir disk oluşucak ona yeni de ve ileri dersen Windows kurulmaya başlar.

Son düzenleme:
Hocam boyutu 2.7 GB. Yetersiz. Bölüm 2'ye yüklemeye çalıştığınızda oluyor mu?
Bölüm 1 ve 3'ü "Sil". Ayrılmamış alan olarak tek parça haline gelecek, o tek parçayı seçip ilerle.

1. ve 3. Kısımlara sil de sonra 500 GB bir disk oluşucak ona yeni de ve ileri dersen Windows kurulmaya başlar.

W

Windows kurulu disk belki o? Windows'un üstüne Windows kurmak olur o. Windows.old oluşur sonra.
Yetersiz olan nedir? Temiz kurulum yapmak istiyorum bilgisayarımda silinmesini istemediğim dosyaları harici diskime yedekledim zaten. Her şeyin komple silinip temiz kurulum olmasını istiyorum.

Yetersiz olan nedir? Temiz kurulum yapmak istiyorum bilgisayarımda silinmesini istemediğim dosyaları harici diskime yedekledim zaten. Her şeyin komple silinip temiz kurulum olmasını istiyorum.

Harici diske yedeklediysen her şeyi oradaki tüm bölümleri silebilirsin sonra yeni de yeni disk bölümleri oluşucak sonra ileri dersen Windows kuruluma başlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı