WiFi ağ kablosu düzgün takılmamış veya kablo kopuk olabilir

Metehan Atik

Hectopat
1 Aylık kasamda dün geceden başlayan bir Wi-Fi sorunu var. Anakartım MSI Z390 GAMING PRO Carbon Ac sorunum şu;

Image1568123450.381000.jpgImage1568123464.027749.jpg

Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Wi-Fi kablosu dediğin şey anteni, kopuk olsa bile PC'de donanımı düzgün bir şekilde algılar. Sadece çekim gücün düşük olur. Masaüstünde Wi-Fi kartları nasıl oluyor bilmiyorum. Kasanı açıp kartını kontrol etsene.

Windows 10 1903 güncellemesi yaptıktan sonra ben de yaşamıştım bu tip bir sorun, Ethernet bağdaştırıcıda. Kabloda sorun olmadığından emin olduğum için sürücü kaldırıp yüklemiştim. Güncellemeden sonra bir uyumsuzluk sorunu falan olmuştu sanırım. Deneyebilirsiniz.

Anteni kontrol ettin mi? Sistemi bir onceki yedege geri cevir. Dun basladi ise bir onceki sistem yedeginde sorun olmamasi gerekli.
Nasıl yapabileceğimi anlatır mısınız
Windows 10 1903 güncellemesi yaptıktan sonra ben de yaşamıştım bu tip bir sorun, Ethernet bağdaştırıcıda. Kabloda sorun olmadığından emin olduğum için sürücü kaldırıp yüklemiştim. Güncellemeden sonra bir uyumsuzluk sorunu falan olmuştu sanırım. Deneyebilirsiniz.
Peki siz ne yaptınız
Wi-Fi kablosu dediğin şey anteni, kopuk olsa bile PC'de donanımı düzgün bir şekilde algılar. Sadece çekim gücün düşük olur. Masaüstünde Wi-Fi kartları nasıl oluyor bilmiyorum. Kasanı açıp kartını kontrol etsene.
Vallaha bende bilmiyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı