WiFi ağında oturum açın hatası

fryzen

Kilopat
Makaleler
24
Merhaba. Cep telefonumdan evdeki kablosuz internet ağına bağlanmaya çalıştığımda şifre girdiğime ve doğru olmasına rağmen interneti açtığımda oturum açmamı istiyor, resimdeki gibi takılı kalıyor. Ne yapabilirim? Teşekkürler.
Screenshot_20181107-220443.jpg
Screenshot_20181107-220447.jpg
Screenshot_20181107-220424.png

@fryzen şimdi düşündüm de eğer kullanım kılavuzu duruyorsa oradan ledlerin hangi renklerinin ne anlama geldiğine bakmanız ve ona göre sorunu tespit etmenizin iyi olacaktır. Eğer kılavuzu bulamazsanız internete bakabilirsiniz. Muhakkak destek sayfasında mevcuttur.

Modem bu şekilde.
Screenshot_20181108-075532.jpg

@fryzen şimdi düşündüm de eğer kullanım kılavuzu duruyorsa oradan ledlerin hangi renklerinin ne anlama geldiğine bakmanız ve ona göre sorunu tespit etmenizin iyi olacaktır. Eğer kılavuzu bulamazsanız internete bakabilirsiniz. Muhakkak destek sayfasında mevcuttur.
LED'ler daha öncekiyle aynı. Sorunu çözemediğim için bu akşam Türk Telekom'u arayacağım. Herkese yardımları için teşekkürler.

Sorunu çözdüğünüzde nasıl çözdüğünüzü buraya yazarsanız seviniriz.
DSL ledinin sarı yanması normal değil gibi geldi bana. Sanki onun da yeşil yanması gerekiyormuş gibi geliyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı