Wild Rift nasıl iyi oynanır?

Tek yapman gereken bir sürü farklı şampiyon denemen. Bir de farmda geri kalma hep canı az olan minyonlara vur. Kesebildiğin kadar kes. Sana önerim teklide Darius veya 5500 para biriktirip camilie alabilirsin basit çar.

Aralarında bayağı zor olanlar var. Adam Garen'le bile 3/13 gidiyor ırelia nasıl oynayacak.

Eğer aldığım destekleri iyi denk getirirsem öldürme sayımı arttırabiliyorum. Önerilenlerin dışındaki eşyalardan alıyorum. Bu bir tık daha güçlü ve savunma oynamamı sağlıyor. 4 kişinin içinden adam öldürebiliyorum. Ama en sonunda bende ölüyorum.
1648321350997.png

@Max Stirner bahsettiğim eşyalar bunlar.

Eğer aldığım destekleri iyi denk getirirsem öldürme sayımı arttırabiliyorum. Önerilenlerin dışındaki eşyalardan alıyorum. Bu bir tık daha güçlü ve savunma oynamamı sağlıyor. 4 kişinin içinden adam öldürebiliyorum. Ama en sonunda bende ölüyorum.
Eki Görüntüle 1343038

Aldığın itemlerden 2 tanesi doğru diğerleri yanlış önerilenleri kullan.

Eki Görüntüle 1343038

Büyülerden çarp yerine sıçra almalısın. Rünlerden yenilmez almalısın. Eşyalardan ölümün dansı, hız kesen, ölmüş adamın zırhı almalısın.

Aldığın itemlerden 2 tanesi doğru diğerleri yanlış önerilenleri kullan.

Mesela ne almalıyım?
Önerilenleri aldığımda sürekli olarak ölüyorum. Bu aldıklarımla en azından öldürecek kadar hayatta kalabiliyorum.
Çok ölmeyeceğim ama saldırdığım zaman karşı tarafa iyi hasar verebileceğim eşyalar arıyorum.

Büyülerden çarp yerine sıçra almalısın. Rünlerden yenilmez almalısın. Eşyalardan ölümün dansı, hız kesen, ölmüş adamın zırhı almalısın.

Hız keseni bulamadım.

@Max Stirner @Mert258
Darius için böyle bir şeyler buldum;

Garen için ise bunları;

Darius ve Garen için bu iki gönderdiğim yerdekilerin hangisi iyi?

Solo oynamak istiyorum. Tabii çok zor bir şey değilse.

@Max Stirner @Mert258

Garen için ise bunları;

Bunlar LoL için wr için değil ama üstteki sitenin önerisi daha iyi.

Eşyalarınızdan dolayı kaynaklanıyor gibi sorun. Garen gibi mana kullanmayan bir şampiyona Manaveren almışsınız. Üst koridorken Çarp büyüsünü almışsınız ki bu para kazanmanızı azaltır. Oyun başlamadan önce sağ alttaki Dizilimler kısmından en üstte En İyi 3 kısmına basıp oradan da birini içe aktar derseniz düzgün bir eşya ve büyü düzeniniz olur. Karakterleri de iyi tanımak gerekiyor. Mesela Garen çatışma dışındayken yani savaşmıyorken can doldurma kazanır.
@Max Stirner @Mert258

Garen için ise bunları;

Bunlar bilgisayar sürümü LoL için.

Eşyalarınızdan dolayı kaynaklanıyor gibi sorun. Garen gibi mana kullanmayan bir şampiyona manaveren almışsınız. Üst koridorken çarp büyüsünü almışsınız ki bu para kazanmanızı azaltır. Oyun başlamadan önce sağ alttaki dizilimler kısmından en üstte en iyi 3 kısmına basıp oradan da birini içe aktar derseniz düzgün bir eşya ve büyü düzeniniz olur. Karakterleri de iyi tanımak gerekiyor. Mesela Garen çatışma dışındayken yani savaşmıyorken can doldurma kazanır.

Bunlar bilgisayar sürümü LoL için.

Darius için Wild Rift eşya dizilimi;

Garen için Wild Rift eşya dizilimi;

Bu sitedekiler yanlış anlamadıysam Wild Rift için. İyi midir bunlar?

Darius için mavi şeyden biriktirip alacağım. Ama 15 maç oynama hakkım var o karakter ile.

Darius için Wild Rift eşya dizilimi;

Garen için Wild Rift eşya dizilimi;

Bu sitedekiler yanlış anlamadıysam Wild Rift için. İyi midir bunlar?

Darius için mavi şeyden biriktirip alacağım. Ama 15 maç oynama hakkım var o karakter ile.
Ben genelde dediğim gibi Dizilimler kısmından o karakteri en iyi oynayan oyuncuların dizilimlerini alıyorum. Çünkü onlar güncellemelerle gelen değişikliklere uygun dizilimler hazırladıkları için genelde en iyi tercih oluyorlar. Attıklarınız biraz eski sanırım.

Geri
Yukarı