Will Smith Oscar töreninde sunucu Chris Rock'a tokat attı

korsanplayer

Kilopat
Daha fazla  
Oscar töreninde Will Smith eşi ile ilgili espri yapan sunucu Chris Rock'a tokat attı ve sonrasında ödül aldı, umarım kurgudur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hak etmiş gibi ama kendisi ayağa kalkmadan önce gülüyordu ve eşi de aynı şekilde, birden bu öfke değişimine anlam veremedim.

Şaka elbet ki kabul edilemez keza kadın keyfinden saçı yok hani. Ama keşke Will Smith hakim olsaymış kendine. Yaptığı elbet kötü değil ama bu tip olaylarda medya çok suçlayıcı ve tek yönlü davranır. Bir benzeri 2009 VMA Ödül Töreni'nde de yaşandı. Hatırlarsınız Kanye West sahneye atlamıştı da Beyonce'nin hak ettiğini söyledi diye adamı şişe soktular. Hatta Japonya'ya kaçtı. Hatta ve hatta bazı iddialara, Never See Me Again adlı 9 dakikalık intihar notu edasında şarkısının, hatta bu şarkıda kullandığı melodinin camdan atlayan Japonyalı bir şarkıcıdan esinlendiği, Power adındaki şarkısında o aradaki geçiş kısımında "So excited" diyip daha sonra o sözün yavaş yavaş "S**cide" a dönmesi ve son olarak aynı şarkıda "Jump out the window" demesi i***hara bile giriştiğini gösteriyor. Çok detaya girdim ama en iyi böyle anlatabilirdim bu durumu. Gerçi Kanye'nin bu tip bir şeyin girişimine girmesinin sebebi tek VMA değildir ama VMA o olayı tetikleyen şey olabilir. Neyse işte öyle anlayacağınız medya çok baskıcı olabiliyor.

Ne gülmesi kardeşim? Will Smith'in eşi yeşil kiyafetli olan. 0:24'ten 0:28'e kadar izle bakalım gülüyor mu...
Kardeşim, kusura bakma adamın karısının kim olduğunu bilmediğim için. Yanında oturanın doğal olarak karısı olduğunu düşündüm. Ki zaten daha sonrasında farkettim.

Geri
Yukarı