Win 10 Home'u Win 10 Pro'ya yükseltme

Fatih_37

Hectopat
Daha fazla  
Birkaç ay önce bir laptop aldım içinde Win 10 Home orijinal bir şekilde geldi ve ben bu bilgisayarı Win 10 Pro'ya yükseltmek istiyorum. Şimdi kafama takılan kısım şu CMD üzerinden "slmgr /xpr" komutunu kullandığımda "makine kalıcı olarak etkinleştirildi." yazısını alıyorum. Anladığım kadarıyla orijinal olmayanlarda tarih yazıyormuş. İnternette bulunan Key'ler ile yükseltme yapsam ardından yukarıda belirttiğim komutu kullansam ve xx.xx.xxxx tarihinde bitecek gibi bir uyarı alsam eskiden kullanmış olduğum Key'e geri dönüşüm var mıdır?

İkinci sistem olarak Windows 10 Pro kurarsanız, eskiye dönmek için silersiniz olur biter. Eski anahtara dönemiyoruz diye biliyorum. Ben Windows 7'de çökme yaşadığımda bile eski anahtarı kullanamamıştım. Windows 10'da da Pro'nun gereksiz olduğunu fark edip Home'a geçtim, tekrar Pro'ya dönemiyorum. Zaten dönmem de, gereksiz şeyler haricinde bir fark yok.

O anahtarlardan aldığınızda sınırsız etkinleşmesi gerekiyor, yoksa şikayet açıp değiştirin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı