Windows 10 Home'u Pro'ya yükseltme

araba lastiği

Hectopat
Yer
Jant
Arkadaşlar, yaklaşık 1 ay önce yeni PC topladım ve eski 10 yıllık PC'm internete bile girmediği için bilgisayarcıdan Windows 10 Pro kurdurdum (ISO dosyası). Evet, yaklaşık bir aydır Key olmadan kullandım ve bugün Yazılımbudur'dan Windows 10 Pro Key'i aldım. Bir saat sonra mail geldi ve bu Key'i Windows Update kısmına girdim, Key çalışmadı. Müşteri temsilcisini aradım, bu bilgisayara sağ tık yapın falan dedi, meğer Pro diye kurdurduğum yazılım Home çıktı. E, malum Home sürüme Pro Key'i girilmiyor tabii. Peki ben şimdi bu etkinlestirilmemiş Windows'u nasıl Pro'ya yükselteceğim?

[Çözüldü] Windows 10 Home'dan Pro'ya Geçiş - Technopat Sosyal bu konuda sayfa 3'te arkadaşın dediği linke gittim, Windows 10 Enterprise kodunu etkinleştirmeye girdim, tamam Windows 10 Home'yi Enterprise'ye yükselttim (Pro'ya yükseltecektim fakat linkteki konuya göre Enterprise'de oluyormuş?) Yazılımbudur'dan aldığım Key'i girdim kabul etmedi, fakat sağ alttaki "Windows'u etkinleştirin" yazısı kalktı. Ama bu bilgisayara sağ tıklayıp etkinleştirmeye geldiğimde Windows etkinleştirilmedi diyor. Lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkürler.

[Çözüldü] Windows 10 Home'dan Pro'ya Geçiş - Technopat Sosyal bu konuda sayfa 3'te arkadaşın dediği linke gittim, Windows 10 Enterprise kodunu etkinleştirmeye girdim, tamam Windows 10 Home'yi Enterprise'ye yükselttim (Pro'ya yükseltecektim fakat linkteki konuya göre Enterprise'de oluyormuş?) Yazılımbudur'dan aldığım Key'i girdim kabul etmedi, fakat sağ alttaki "Windows'u etkinleştirin" yazısı kalktı. Ama bu bilgisayara sağ tıklayıp etkinleştirmeye geldiğimde Windows etkinleştirilmedi diyor. Lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkürler.
Enterprise key yoksa etkinleştirme yapamazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı