Win 10 performans arttırma önerisi

Anydactly

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Win 10 PC performansını arttıracak, gereksiz efektleri kapatarak oyunlarda az da olsa FPS artışı yaşatacak öneri ayarlarınız var mı 🤔

(Win7'den ayrıldığımdan beri FPS düşüşü var ☹)

Windows 7 erişimi artık sona erdi eğer bilgisayarın Windows 7'yi rahatlıkla açıyorsa 10'a geçtiğinde kasıyorsa SSD ile hiçbir alakası yoktur çünkü Windows 7'yi rahatlıkla okuyabilen HDD, SSD 10U da okuyabileceğini düşünüyorum internete Technopat'ın gereksiz hizmetleri kapatma yazarak hizmetleri kapatın bu performansınızı arttıracaktır bilgisayarınızda 2 GB RAM varsa Windows 10 kasma yaratabilir ayrıca Windows 10'a bu gün geçtiyseniz güncellemeleri kontrol edin ben ilk geçtiğimde 1511 idi şu anda 1909 kullanıyorum ve ekran kartı sürücüleriniz Windows 10 ile beraber gitmiş olabilir biliyorsunuz Windows 10 bazen böyle manyaklıklar yapabiliyor aygıt yöneticisinden bir kontrol edin daha sonra ekran kartınızın sitesinden hepsini yükleyin eğer hala kasma devam ederse ekran kartı modelini atarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD yi güncellemeleri kontrol et hızlı getirmeyi aç disk birleştirme dene
YEDEKLEME ALMAYI UNUTMA PC ÇÖP OLABİLİR!
güncelledikten sonra hala kasıyorsa tekrar repair dene

AMD yi güncellemeleri kontrol et hızlı getirmeyi aç disk birleştirme dene
YEDEKLEME ALMAYI UNUTMA PC ÇÖP OLABİLİR!
güncelledikten sonra hala kasıyorsa tekrar repair dene

Burdan herkese teşekkür ediyorum. 1 saat önce hic denecek kadar az sistem isteyen bi oyun oynarken pc birden kapandi. Artık açılmıyor. Anakart ışığı yanıyor sadece. Fanlarda faaliyet yok. Ses yok. Yani artık birşey öneenize gerek kalmadı. Çünkü uygulayacak bir bilgisayarım yok artık. Iyi eğlenceler herkese

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı