Win 10 Pro sıfırlama sonrası lisans kalır mı?

ByPROS

Hectopat
Arkadaşlar herkese merhaba. Merak ettiğim bir şey var bu Windows'un kendi ayarlarından sıfırlasam benim su an ki Win 10 Pro anahtarım gider mi, yoksa kalır mı? Win 10 Pro anahtarim bilgisayarcida crackli olarak yüklettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Temiz kurulum yapıp, orijinal Windows10 Key'i edinin. KMSpico gibi uygulamalarla yüklenmiştir büyük ihtimal. Kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Key'ler 10 liraya bile bulunabiliyor.

Crackli olduğundan dolayı merak konusu tabii ki ancak, normal şartlarda key ile aktif edilen windows sıfırlama ile yine orjinal kalıyor.

Temiz kurulum yapıp, orijinal Windows10 Key'i edinin. KMSpico gibi uygulamalarla yüklenmiştir büyük ihtimal. Kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Key'ler 10 liraya bile bulunabiliyor.
Crackli olduğundan dolayı merak konusu tabii ki ancak, normal şartlarda key ile aktif edilen windows sıfırlama ile yine orjinal kalıyor.
Peki ben de sadece ssd var 480 Gb. Ben format atmadan Ç den D ye belli miktar Gb arttırabilir miyim yoksa format sırasında mi yapmak var sadece

Kardeşim sıfırlarsan ve format atarsan anahtarın gider. Orjinalse zaten format attıktan sonra etkinleşmesi için internet bağlantısı yeterlidir. Ama uygun sürümü yüklemen gerekiyor. İnternette 20 ila 30 tl civarı retail keyler var. Onlardan alır etkinleştirirsin.

Windows içinden sıfırlarsan bi problem olmaz. Diski formatlarsan da olmaz diye biliyorum fakat kesin değil.

Keyler doğrudan anakarta yazılır.Formatlasan bile ethernet kablosunu taktığında otomatik olarak key girilir.Crackliyse gider.Formatlamadan GB aktaramazsın formatlarken format ekranında c ve d ye nekadar eklemek istersen ayırabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı