Win 10 Pro sıfırlama sonrası lisans kalır mı?

Keyler doğrudan anakarta yazılır.Formatlasan bile ethernet kablosunu taktığında otomatik olarak key girilir.Crackliyse gider.Formatlamadan GB aktaramazsın formatlarken format ekranında c ve d ye nekadar eklemek istersen ayırabilirsin.
İstediğin gibi bölebilirsin önce birleştir. Sonra tekrar bir miktar D oluştur.
Windows içinden sıfırlarsan bi problem olmaz. Diski formatlarsan da olmaz diye biliyorum fakat kesin değil.
Kardeşim sıfırlarsan ve format atarsan anahtarın gider. Orjinalse zaten format attıktan sonra etkinleşmesi için internet bağlantısı yeterlidir. Ama uygun sürümü yüklemen gerekiyor. İnternette 20 ila 30 tl civarı retail keyler var. Onlardan alır etkinleştirirsin.
Peki sıfırlama dan sonra hangi programlar güvebilir crack için? Internetten indirim en güvenilir program varsa ???

Peki sıfırlama dan sonra hangi programlar güvebilir crack için? Internetten indirim en güvenilir program varsa ???
Adı üstünde crack kardeşim güvenliği yok. Ayrıca windowsun bilgisayarını iyileştirmelerinden tam faydalanabilmen için orjinal kullanman her açıdan daha mantıklı. Ben geçtiğimiz aylarda 9 TL'ye almıştım E-PTT AVM üzerinden.Lisans al derim. Yani crack hiçbir şekilde tavsiye etmiyorum.Bu arada başlıkta belirttiğin gibi sıfırlama sonrası lisans kalır mı? sorusunu tekrar görünce yazmak isterim. Dün bilgisayarımı sıfırladım. Öncesinde lisans ile aktifleştirmiştim. Sıfırlama yaptım tertemiz format atılmış gibi oldu ve hâlen lisanslı idi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı