Win 10 sisteme Windows 8.1 yüklemek

Ben şuanda windowstan 8.1 iso dosyasını indirip usb üzerinden yükleme yapacağım. Ve yukarıdaki key sormaması için yapılan işlemi yapmayı düşünüyorum. Dosya inmek üzere.

Ben şu anda Windows'tan 8.1 ISO dosyasını indirip USB üzerinden yükleme yapacağım. Ve yukarıdaki Key sormaması için yapılan işlemi yapmayı düşünüyorum. Dosya inmek üzere.

Siz kurulumu yapın biraz.

Ben şu anda Windows'tan 8.1 ISO dosyasını indirip USB üzerinden yükleme yapacağım. Ve yukarıdaki Key sormaması için yapılan işlemi yapmayı düşünüyorum. Dosya inmek üzere.

Şimdi linki inceliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi Recep Baltaş'ın 8.1 kurulumunu izledim. USB üzerinden 8.1 kurulumu için USB hazırlığında farklı bir programdan yükledi. USB 32 FAT biçimlendirme yaptıktan sonra ISO dosyasını bağlayıp içindeki dosyaları USB'ye direk kopyalamayacak mıyız? Kafam karıştı şimdi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

8.1 UEFI yükleme videosu.

Bana verdiğiniz linkteki indirme linkini indirip Windows 8.1 sources kısmına at kurulumu yaparken Key istemez.

Şimdi Recep Baltaş'ın 8.1 kurulumunu izledim. USB üzerinden 8.1 kurulumu için USB hazırlığında farklı bir programdan yükledi. USB 32 fat biçimlendirme yaptıktan sonra ISO dosyasını bağlayıp içindeki dosyaları USB'ye direk kopyalamayacak mıyız? Kafam karıştı şimdi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
8.1 UEFI yükleme videosu.

USB 32fat ile biçimlendirin USB nizi sonrada kurulum yapın.

Bana verdiğiniz linkteki indirme linkini indirip Windows 8.1 sources kısmına at kurulumu yaparken Key istemez.

USB 32fat ile biçimlendirin USB nizi sonrada kurulum yapın.

Aygıtı doğru seçtiğinizden emin olun kurulum esnasında geri dönüş olamayabilir çünkü.
Kurulumu yapabildiniz mi?

BIOS eski olduğu için nfstden kurulum yapmam gerektiğini öğrendim. Doğru mu?

Şimdi açıldı yaptım. Ama yine de bir tek orada kaldı aklım fat 32 Eufi BIOS'larda yapılıyormuş doğru mu?

Ayrıca ürün anahtarını sordu atla seçeneğinden geçtim. Yani linkteki dosya işe yaramadı sanırım. Sorun olur mu?

BIOS eski olduğu için nfstden kurulum yapmam gerektiğini öğrendim. Doğru mu?

Şimdi açıldı yaptım. Ama yine de bir tek orada kaldı aklım fat 32 Eufi BIOS'larda yapılıyormuş doğru mu?

Ayrıca ürün anahtarını sordu atla seçeneğinden geçtim. Yani linkteki dosya işe yaramadı sanırım. Sorun olur mu?

BIOS eskiyse güncellemeniz lazım.
Bildiğim kadarıyla FAT 32 UEFI BIOS'tan yapılmıyor.

Eski derken belki ben anlatamadım.

Sürüm değil fiziksel bir özellik sanırım. BIOS modu eski yazdığı için fat 32 yapmadım. Evet fat 32 eufi BIOS'u değil direk eufi yi seçmem gerekiyormuş USB dosyasını oluştururken. Bendeki eski diye yazdığı için nfst olarak yapmamı belirtti izlediğim 3 videoda.

Recep Baltaş eufi üzerinden gitti eski üzerinden giden bir videosunu göremedim.

Ana sayfada sağ altta Windows 8.1 ve Build 9600 yazıyor.

Şimdi Update yapıyorum. Aygıt yöneticisinden baktığımda görüntü bağdaştırıcılarını ve PCI basit iletişim denetcisini görmedi. Bakalım benim aklım ürüb anahtarı olmadığı için problem olur mu?

BIOS güncellemesine bakacağım?

Linkteki dosya işe yaramış çünkü atla seçeneği sunmuş.
Biosunuzu güncelleyiniz.

Eski derken belki ben anlatamadım.

Sürüm değil fiziksel bir özellik sanırım. BIOS modu eski yazdığı için fat 32 yapmadım. Evet fat 32 eufi BIOS'u değil direk eufi yi seçmem gerekiyormuş USB dosyasını oluştururken. Bendeki eski diye yazdığı için nfst olarak yapmamı belirtti izlediğim 3 videoda.

Recep Baltaş eufi üzerinden gitti eski üzerinden giden bir videosunu göremedim.

Ana sayfada sağ altta Windows 8.1 ve Build 9600 yazıyor.

Şimdi Update yapıyorum. Aygıt yöneticisinden baktığımda görüntü bağdaştırıcılarını ve PCI basit iletişim denetcisini görmedi. Bakalım benim aklım ürüb anahtarı olmadığı için problem olur mu?

BIOS güncellemesine bakacağım?

Şimdi size bir Key atacağım o Key'le windowsunuzu etkinleştirebilirsiniz. Sizi bira bekleteceğim.

Windows 10 , 8.1 ve 8 kurmak için genel ürün anahtarları verdiğim siteden 8.1 standart Key'ini kullanın.

Aygıt yöneticisinden algılanmayan yerler için bir şey diyemem.

Anahtarı denedim." Girdiğiniz ürün anahtarı varsayılan ürün anahtarı gibi göründüğünden etkinleştirilemez" diye belirtti ve etkinleştirme onayı vermiyor.

Amd 8.1 e sürücü desteğini bitirmiş bunu hiç beklemediğim için hiç bakmamıştım. Artık bir şekilde güncel dosya bulup deneyeceğim.
Şimdi gönderdiğin linkte zaten bu key ile aktive edemeyeceğimiz yazıyor genel olarak kurulum yapmak için verilmiş. Öneriniz nedir.

Anahtarı denedim." Girdiğiniz ürün anahtarı varsayılan ürün anahtarı gibi göründüğünden etkinleştirilemez" diye belirtti ve etkinleştirme onayı vermiyor.

Amd 8.1 e sürücü desteğini bitirmiş bunu hiç beklemediğim için hiç bakmamıştım. Artık bir şekilde güncel dosya bulup deneyeceğim.
Şimdi gönderdiğin linkte zaten bu key ile aktive edemeyeceğimiz yazıyor genel olarak kurulum yapmak için verilmiş. Öneriniz nedir.
XHQ8N-C3MCJ-RQXB6-WCHYG-C9WKB
NTTX3-RV7VB-T7X7F-WQYYY-9Y92F
GBFNG-2X3TC-8R27F-RMKYB-JK7QT
334NH-RXG76-64THK-C7CKG-D3VPT
XHQ8N-C3MCJ-RQXB6-WCHYG-C9WKB

Bu key leri de deneyiniz
Bu Key'lerde olmasa size başka Key'ler bulup atarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı