Win 10 vs Win 7

yenibirisi

Decapat
Ben yeni PC topladım ama elimde flash bellek yok bir de Windows 10 almadım daha. PC 3-4 gündür yatıyor icim gidiyor bakamıyorum. Şimdilik Windows 7 kursam performans düsüsü yasar mıyım bir de sonradan windows 10 kurabilir miyim kurarsam bir sorun yasar mıyım? Sistem:
Ryzen5 2600
RX570 8gb
Asus tuf anakart
Corsair vengeance 8 GB 3000MHz
Samsung 860 evo 250 GB SSD

Ben yeni PC topladım ama elimde flash bellek yok bir de Windows 10 almadım daha. PC 3-4 gündür yatıyor icim gidiyor bakamıyorum. Şimdilik Windows 7 kursam performans düsüsü yasar mıyım bir de sonradan windows 10 kurabilir miyim kurarsam bir sorun yasar mıyım? Sistem:
Ryzen5 2600
RX570 8gb
Asus tuf anakart
Corsair vengeance 8 GB 3000MHz
Samsung 860 evo 250 GB SSD

Microsoftun iddiasına göre bugüne kadar çıkarılmış en güçlü sürüm windows 10'dur. Dolayısıyla performans windows 10'da daha iyi olacaktır. Windows 7 kurup kullanabilirsiniz windows 10'a geçeceğiniz zaman da temiz format atmanız gerekir. Yedeklemeyi unutmayın

İki işletim sisteminin performansı neredeyse eşit. Windows 7 2-5 FPS daha fazla alabiliyor bazı oyunlarda.
O sisteme Windows 10 derim ben. Her ne kadar nefret etsemde.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı