Win 7 her şey devre dışı bırakılmış

Ahmet yıkar

Centipat
hata1.png

hata2.png

hata 3.png

Hiçbir şeye erişim sağlayamıyorum, bu tarz hatalar veriyor. Bunu nasıl çözebilirim?

Yakın zamanda ComboFix kullanmış olduğunuzdan dolayı bu sorunla karşılaştığınızı, önceki konunuzda belirtmiştim. Çünkü ComboFix, agresif bir şekilde sistem dosyalarına zarar vermiş gibi gözüküyor.
Sistem dosyalarını onarma kodunuz da çalışmıyor. Bu yüzden temiz kurulum (format) gerçekleştirin. Zaten bu durumu önceki konunuzda da belirtmiştim. Windows 7 artık desteklenmediği için Windows 8.1 kullanabilirsiniz veya Windows 7'ye temiz kurulum yaparak kullanabilirsiniz.

Yakın zamanda ComboFix kullanmış olduğunuzdan dolayı bu sorunla karşılaştığınızı, önceki konunuzda belirtmiştim. Çünkü ComboFix, agresif bir şekilde sistem dosyalarına zarar vermiş gibi gözüküyor.
Sistem dosyalarını onarma kodunuz da çalışmıyor. Bu yüzden temiz kurulum (format) gerçekleştirin. Zaten bu durumu önceki konunuzda da belirtmiştim. Windows 7 artık desteklenmediği için Windows 8.1 kullanabilirsiniz veya Windows 7'ye temiz kurulum yaparak kullanabilirsiniz.
ComboFix'i bu hatadan sonra yükledim.

Yakın zamanda combofix kullanmış olduğunuzdan dolayı bu sorunla karşılaştığınızı, önceki konunuzda belirtmiştim. Çünkü combofix, agresif bir şekilde sistem dosyalarına zarar vermiş gibi gözüküyor.

Combofix i sorunu düzeltmek için kullanmış.

ComboFix'i bu hatadan sonra yükledim.
Bu hatayı aldıktan sonra ComboFix'i yüklemeniz de pek işe yaramamış. Belki de daha kötü bir durum içerisinde bile girmiş olabilirsiniz. Ben temiz kurulum gerçekleştirmenizi tavsiye ediyorum. ComboFix kullanarak sisteminizde tam olarak neler yaşandığını da bilmiyoruz çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı