Win To Go için flash bellek önerisi

ynsgnr61

Hectopat
Daha fazla  
Win to Go kurulumu için, iyi yazma okuma hızları olan flash bellek önerilerinizi bekliyorum. Nitekim bir sürü ürün var, hız testlerine bakıyorum hızlı gözüküyor, satın alıyorum bakıyorum ki... hız testi hüsran.
Bu yüzden, bildiğiniz satışta olan güzel bir flash bellek önermenizi, fikir sahibi olmam için fikirlerinizi bekliyorum.
İyi forumlar.

Win to GO kurulumu için, iyi yazma okuma hızları olan flash bellek önerilerinizi bekliyorum. Nitekim bir sürü ürün var, hız testlerine bakıyorum hızlı gözüküyor, satın alıyorum bakıyorum ki... Hız testi hüsran.
Bu yüzden, bildiğiniz satışta olan güzel bir flash bellek önermenizi, fikir sahibi olmam için fikirlerinizi bekliyorum.
İyi sosyaller.

Mümkün ise USB 3.0 veya üstü olsun. Ve kapasitesi yüksek olsun tabii :)

Win to GO kurulumu için, iyi yazma okuma hızları olan flash bellek önerilerinizi bekliyorum. Nitekim bir sürü ürün var, hız testlerine bakıyorum hızlı gözüküyor, satın alıyorum bakıyorum ki... Hız testi hüsran.
İyi sosyaller.

SanDisk Ultra flair USB 3.0 modeline bakabilirsiniz kendim 64 GB modelini aldım iyi bir USB bellek.

Mümkün ise USB 3.0 veya üstü olsun. Ve kapasitesi yüksek olsun tabii :)
Evet elimde 5 tane Usb 3.0 3.2 var, ama hiç biri , Win to go kurduktan sonra windowsu boot edemiyor. O yüzden öneri istiyorum.

SanDisk Ultra flair USB 3.0 modeline bakabilirsiniz kendim 64 GB modelini aldım iyi bir USB bellek.
Radarımda var, ısınıyor diyolar, sizde yazma hızı nedir?
Win To Go da yazma hızları önemli çünkü.
Benim radarımda Kingston Kyson ve Sandisk Ultra Flair var.
Ama hızlarından emin değilim, istediğim performansı ya da win to go yu sorunsuz calıstırırlar mı bilmiyorum.
Hangi model? Yüzlerce Usb 3.0 flash bellek var...

Evet elimde 5 tane USB 3.0 3.2 var, ama hiçbiri, Win to GO kurduktan sonra Windows'u boot edemiyor. O yüzden öneri istiyorum.

Radarımda var, ısınıyor diyorlar, sizde yazma hızı nedir?
Win to GO da yazma hızları önemli çünkü.
Benim radarımda Kingston kyson ve SanDisk Ultra flair var.
Ama hızlarından emin değilim, istediğim performansı ya da Win to GO yu sorunsuz calıstırırlar mı bilmiyorum.

Hangi model? Yüzlerce USB 3.0 flash bellek var...

Maalesef anakartım USB 2.0 desteklediği için hiç test bile etmedim internette testi olabilir hocam.

Bunu da bir radarıma aldım ama, testlerini araştırdığımda, diğer ürünlerin yanında biraz geride kalıyor..

Güncelleme: Arkadaşlar, Win To Go ile sorunsuz boot için, usbnin sabit harddisk gibi gözükmesi gerekiyor.
Usb Flash Bellekler, çıkarılabilir disk olduklarından, bir türlü boot edilemiyor.
Alacağım Flash belleğin, MpTool tarzı sistemini değiştirebileceğim bir çipi olmalı.
Genelde Kingstone Flashlarını ChipGenius üzerinden okuyamıyorum.
Sabit disk yapamıyorum. :)
Yani MpToolu olan bir cihaz önerirseniz çok iyi olur.

Son düzenleme:
Bunu da bir radarıma aldım ama, testlerini araştırdığımda, diğer ürünlerin yanında biraz geride kalıyor..

Güncelleme: Arkadaşlar, Win To Go ile sorunsuz boot için, usbnin sabit harddisk gibi gözükmesi gerekiyor.
Usb Flash Bellekler, çıkarılabilir disk olduklarından, bir türlü boot edilemiyor.
Alacağım Flash belleğin, MpTool tarzı sistemini değiştirebileceğim bir çipi olmalı.
Genelde Kingstone Flashlarını ChipGenius üzerinden okuyamıyorum.
Sabit disk yapamıyorum. :)
Yani MpToolu olan bir cihaz önerirseniz çok iyi olur.

Bende bu ikisi var. İkisinde de bahsettiğiniz programda controller kısmını okumuyor.

Sandisk:
1679501611905.png

Adata:
1679501680102.png

Geri
Yukarı